وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل شرب خمر در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل شرب خمر در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. شرب خمر و یا مصرف مشروبات الکلی در ایران جرم بزرگی بوده و مجازات های سنگینی برای مجرمین آن در نظر گرفته شده است؛ لذا افرادی که به هر دلیلی از قبیل ساخت شرب خمر، مصرف و یا توزیع آن درگیر این پرونده ها شده اند، عاقلانه ترین کار آن است که پیگیری پرونده خود را به بهترین وکیل شرب خمر بسپارند زیرا وکیل می تواند در این زمینه به متقاضیان و یا متهم پرونده کمک کند و مجازات این جرائم را تا حد امکان کاهش دهد.

بهترین وکیل شرب خمر در تهران کیست؟

بهترین وکیل در تهران که به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در حوزه پرونده های مربوط به مشروبات الکلی فعالیت دارد و می تواند از طریق ارائه خدمات حقوقی، به موکلین خود در کاهش مجازات در نظر گرفته شده کمک کند؛ این وگیل را می توان به عنوان بهترین وکیل شرب خمر در تهران معرفی کرد؛ همانگونه که می دانید مصرف مشروبات الکلی از نظر قانون شرع اسلام حرام بوده و این مورد در قوانین فقهی کشور نیز به عنوان جرم تلقی می شود و وکیل شرب خمر از تمامی قوانینی که برای این جرم توسط قانونگذار تدوین شده اطلاع دارد؛ وکیل از این توانایی و مهارت برخوردار است که به افرادی که به عنوان متهم درگیر این پرونده شده اند، به بهترین نحو ممکن کمک کند.

بهترین وکیل شرب خمر در تهران کیست؟

معیارهای انتخاب بهترین وکیل شرب خمر

برای رسیدگی و پیگیری پرونده های شرب خمر لازم است بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که در زمینه رسیدگی به این دعاوی اعتبار بالایی دارد را انتخاب کنید. توجه داشته باشید هر چقدر که وکیل در این پرونده از تجربه و تبحر بالایی برخوردار باشد، قادر خواهد بود که مجازات موکل خود را تا حد زیادی کاهش دهد.

حتما در زمان انتخاب بهترین وکیل شرب خمر در تهران به میزان ارتباطات او با همکاران و مدیران ارشد قضایی نیز توجه کنید زیرا زمانی که مدیران یک مرجع قضایی برای وکیلی احترام قائل باشند به معنای تخصص و سابقه کاری درخشان او خواهد بود.

همچنین هر چقدر درصد موفقیت پرونده هایی که در این زمینه در گذشته توسط وکیل مورد نظر رسیدگی و پیگیری شده، بیشتر باشد می توان به مهارت او پی برد. لذا توصیه می کنیم برای حل پرونده شرب خمر حتما به بهترین وکیل شرب خمر در کرج و تهران مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل شرب خمر در تهران را بشناسید!

محمد صابری

محمد صابری

محمد صابری دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل شرب خمر در تهران هستند. ایشان 14 سال سابقه وکالت دارند و در زمینه پیگیری دعاوی مربوط به شرب خمر از تخصص و تجربه بالایی برخوردار می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به موفقیت رسانده و یا موجب کاهش مجازات موکلین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل شرکت تعاونی سهام عدالت شهر تهران
 • کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری

آدرس: تهران، کوی نصر، کوچه سی و پنجم، پلاک 346، واحد 17، طبقه پنجم

شماره تماس: 09123409973

سید ابراهیم رحمتی

سید ابراهیم رحمتی

سید ابراهیم رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قه قضایی می باشند ایشان 10 سال سابقه وکالت دارند و در پیگیری پرونده های کیفری، شرب خمر و… به صورت تخصصی فعالیت می کنند و در رسیدگی به این دعاوی تجربه بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، رودهن، بلوار امام، پاساژ عسگری، طبقه دوم اداری، واحد 7

شماره تماس: 09128918705

فریدالدین اسماعیلی ایوانکی

فریدالدین اسماعیلی ایوانکی

فریدالدین اسماعیلی ایوانکی وکیل پایه یک دادگستری، 10 سال سابقه وکالت در تهران را دارند. ایشان در حوزه دعاوی شرب خمر به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تسلط کاملی بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل شرب خمر در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت و بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی برای مذاکرات و امور قراردادها

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان واعظی، کوچه سیاوش، بن بست افشین، پلاک 8

شماره تماس: 09121852475

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی و شرب خمر و …  فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی

آدرس: تهران، استاد مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک 5، واحد 303

شماره تماس: 09124510900

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو

فرانک عباسلو یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند ایشان 8 سال سابقه وکالت و عضو مرکز وکلا قوه قضایی می باشند و در زمینه دعاوی شرب خمر فعالیت می کنند و به عنوان یکی از بهترین وکلای باتجربه در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان سجاد، برج سعدی، طبقه 8، واحد 2

شماره تماس: 09122774379

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، شرب خمر و … می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت دارند و پرونده های زیادی را در زمینه شرب خمر رسیدگی و پیگیری نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مسئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران
 • وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس
 • وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران معرفی می شوند و در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و حدود نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، ابتدای خیابان ایتالیا، پلاک 6، طبقه یک، واحد 3

شماره تماس: 09121457913

یونس صادقی

یونس صادقی

یونس صادقی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که در زمینه انواع دعاوی و پرونده های شرب خمر به صورت تخصصی فعالیت می کنند. ایشان همچنین به دلیل تجربه و تبحری که در این دعاوی دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل شرب خمر در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

شماره تماس: 09126278991

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند و در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های شرب خمر جزو وکلای با تجربه و مطرح می باشند. ایشان همچنین در سایر حوزه های دیگر حقوقی نظیر کیفری، ملکی و خانواده نیز فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تدریس آیین دادرسی مدنی، تجارت و ثبت اسناد و املاک
 • دکتری حقوق

آدرس: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و در حوزه دعاوی شرب خمر سابقه درخشانی داشته و جزو وکلای باتجربه و با تبحر بالا می باشند.

 تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

شماره تماس: 09127107714

چرا مشورت با بهترین وکیل شرب خمر در تهران اهمیت بالایی دارد؟

پرونده های شرب خمر در زمینه دعاوی قرار دارند که متهمین آن با مجازات های سنگینی روبه رو می شوند. لذا حل این پرونده ها به دانش بالایی نیاز دارد و بهترین وکیل شرب خمر در تهران به دلیل تسلط بر تمامی قوانین و همچنین تبصره های زیادی که برای این جرائم در نظرگرفته شده، از این توانایی برخوردار است که پرونده های موکلین خود را حل کرده و آن ها را از مجازات های سنگین و همچنین ضرر و زیان های مالی نجات دهد.

ذکر این نکته نیز لازم است که زمان، در حل این پرونده ها بسیار حائز اهمیت می باشد و تنها افرادی موفق به کاهش جرم خود در این زمینه خواهند شد که با مشورت بهترین وکیل شرب خمر در مدت زمانی کوتاه دفاعیه خود را به مراجع قضایی ارائه دهند.

چرا مشورت با بهترین وکیل شرب خمر در تهران اهمیت بالایی دارد؟

 هزینه حق الوکاله وکیل شرب خمر

بهترین وکیل شرب خمر با توجه به تخصصی که در زمینه این دعاوی دارد، در حل پرونده به افراد کمک می کند و هزینه مشاوره و حق الوکاله این وکلای حرفه ای به موارد مختلفی نظیر مهارت، میزان اعتبار و سابقه وکیل و تعداد پرونده های حل شده توسط او بستگی دارد. با توجه به حساسیت این پرونده ها، مجازاتی که برای مجرمین در نظر گرفته شده نیز در حق الزحمه وکیل تاثیرگذار خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل شرب خمر در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل شرب خمر در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

چرا مشورت با وکیل شرب خمر از اهمیت بالایی برخوردار است؟

از آنجایی‌که پرونده‌های مربوط به مشروبات الکلی از پیچیدگی زیادی برخوردار هستند برای حل آن‌ها نیاز است تا متقاضیان قبل از هر اقدامی با وکیل شرب خمر مشورت کنند.

مجازات پرونده‌های مربوط به مشروبات الکلی چیست؟

مجازات سنگینی در انتظار افرادی است که درگیر پرونده‌های مربوط به مشروبات الکلی می‌شوند. میزان دقیق این مجازات باتوجه‌به مقدار مواد تولیدشده، تولیدکننده یا مصرف‌کننده بودن و بسیاری از موارد دیگر متغیر خواهد بود.

پیگیری پرونده‌های شرب خمر به کمک وکیل به چه صورت انجام خواهد شد؟

کسانی که با پرونده‌های مربوط به شرب خمر روبه‌رو می‌شوند باید در ابتدا قبل از هر اقدامی با وکیل مشورت کنند. پس‌از این مرحله وکیل با مطالعه پرونده شما و تطابق آن با قوانین کشور بهترین راه را برای حل مشکل شما اتخاذ خواهد کرد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا