وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در قم⚡【سال1403】⚖️

هدف از نوشتن این مقاله معرفی و آشنا نمودن شما با 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در قم است. با مرجعه به مراکز قضایی و دادگستری ها متوجه خواهیم شد که چه حجم گسترده ای از شکایات و پرونده های حقوقی هر روزه در کشورمطرح می شوند. اما باید دانست در صورت ایجاد فرهنگ مشاوره در خصوص امور مختلف، حجم این مشکلات بسیار کاهش می یابد. اگر قبل از انجام هر گونه معامله و یا انعقاد قرارداد در هر زمینه ای، از یک مشاور حقوقی کمک بگیریم از به وجود آمدن مشکلات در آینده پیشگیری کرده ایم.

بهترین مشاور حقوقی در قم چه کسی است؟

برای انجام هر کاری باید به سراغ فرد متخصص در همان حوزه رفت. برای دریافت مشاوره در زمینه مسائل حقوقی هم نیاز است که به مشاور و یا وکیل حقوقی مراجعه نماییم. مشاور حقوقی فردی است که مدرک تحصیلی خود را در رشته حقوق و یا فقه و سایر رشته های مرتبط و از دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشد.

بهترین مشاور حقوقی در قم، اطلاعات حقوقی بالایی در خصوص مسائل حقوقی دارد. این وکیل و یا مشاور باید در خصوص تمامی بخش های حقوقی اطلاعات و تجربه داشته باشد، اما در یک یا چند حوزه مشخص، تخصص داشته باشد.

یک مشاور حقوقی خوب باید توانایی خوب گوش دادن را داشته باشد. زمانی که بهترین وکیل حقوقی در قم به سخنان مراجع خود گوش می دهد احساس اطمینان را به وی می دهد. صبوری هم از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل و یا مشاور خوب است که به عملکرد خوب وی کمک می نماید.

بهترین مشاور حقوقی در قم چه کسی است؟

مواردی که می توان از بهترین مشاور حقوقی در قم کمک گرفت

همان طور که گفتیم، یک مشاور حقوقی در تمام زمینه های حقوقی اطلاعات کافی دارد و می تواند به مراجعه کنندگان خود مشاوره ارائه نماید. چه بسیار پرونده هایی که با مشاوره به نتیجه مطلوب و حتی صلح و سازش ختم شده اند. پرونده های خانواده جزو بیشترین دعاوی مطروحه در دادگاه های خانواده هستند. این دعاوی شامل مسائل مختلف اعم از مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و بسیاری از موارد دیگر است. مشاور و وکیل خوب و با تجربه در خصوص این دعاوی می تواند پرونده را به نتیجه مطلوب برساند.

 دعاوی ملکی هم یک دسته دیگر از پرونده های موجود در دادگاه ها را تشکیل می دهد. این پرونده ها که از نظر مالی پرونده های سنگینی نیز هستند به کمک مشاور به بهترین شکل حل و فصل می شوند. حتی در خصوص دعاوی کیفری هم استفاده از راهنمایی های یک مشاور و وکیل با تجربه راه گشا خواهد بود. مشاور حقوقی و بهترین وکیل قم به دلیل تجربه بالا در امر مشاوره می توانند با ارئه راه کارهای مناسب اختلاف به وجود آمده را به صلح و سازش ختم نماید. بسیاری از افراد پس از انجام مشاوره از ادامه شکایت منصرف شده اند.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در قم به همراه آدرس دفتر مشاوره عبارتند از:

نام مشاور حقوقیآدرس دفتر مشاوره
مهدی رضا زادهقم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد
محمد سلیمی افشارجقیقم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15
اعظم حاتمی ورزنهقم، میدان مطهری، نبش خودپرداز بانک رفاه
حامد منفردقم، خیابان باجک، نبش کوچه31، ساختمان آقایی، طبقه 2
رضا عادلیقم، بلوار شهید صدوقی، 20 متری مهدیه

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در قم را بشناسید!

مهدی رضا زاده

مهدی رضا زاده

آقای رضا زاده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فقه و حقوق اسلامی می باشند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شهر قم فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری هستند. حدود 17 سال است که آقای رضا زاده در زمینه حقوقی و وکالت فعایت دارند. ایشان در خصوص دعاوی مختلف حقوقی مانند قرارداد، چک، سفته، سرقفلی، الزام به تنظیم سند و مشارکت در ساخت وکالت و مشاوره انجام می دهند. همچنین در خصوص دعاوی ملکی مانند خلع ید، تصرف عدوانی و فروش ملک مشاع و دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و نفقه قبول وکالت می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی افشارجقی

آقای افشار جقی دکترای حقوق خصوصی از یکی از دانشگاه های معتبر کشور هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان بیش از یک دهه است که به شغل وکالت فعالیت دارند و در این زمان وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی را انجام داده اند. آقای افشار جقی در دعاوی آدم ربایی، ابطال اجراییه، ابطال سند،ارث، اعدام و اقدام مسلحانه هم تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و شکوائیه
 • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه 2

اعظم حاتمی ورزنه

اعظم حاتمی ورزنه

از وکلای خوب و بهترین مشاور حقوقی در قم می توان از خانم اعظم حاتمی ورزنه نام برد. خانم حاتمی دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. ایشان چندین سال است که در دادگاه های قم وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی را انجام می دهند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه دانش و تخصص این وکیل با تجربه است. تلاش مستمر و پیگیر خانم حاتمی و عدالت خواهی ایشان سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است. بسیاری از مراجعین با کمک مشاوره های کاربردی خانم حاتمی موفق به صلح و حل مشکل گشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره حقوقی غیر حضوری
 • تهیه و تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: قم، میدان مطهری، نبش خودپرداز بانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیون داران

حامد منفرد

حامد منفرد

یکی از وکلا و مشاورین خوب استان قم آقای حامد منفرد می باشند. ایشان دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا می باشند. آقای منفرد 15 سال سابقه وکالت دارند که در طی این سالیان پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، طلاق، مهریه و نفقه تخصص دارند. آقای منفرد امکان دریافت مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین را هم برای مراجعه کنندگان خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: قم، خیابان باجک، نبش کوچه31، ساختمان آقایی، طبقه 2، واحد 2

رضا عادلی

رضا عادلی

ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان قم فعالیت دارند. آقای عادلی سابقه 18 ساله در امر وکالت در پرونده های مختلف را دارند. سابقه همکاری با سرپرستی شعب بانک سپه و شرکت برق منطقه ای به عنوان مشاور در کارنامه کاری این وکیل خبره دیده می شود. ایشان همچنین با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم و اصفهان هم همکاری داشته اند. احساس مسئولیت، اعتماد به نفس و تخصص حرفه ای ایشان باعث شناخته شدن این وکیل گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه
 • تنظیم قراردادها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف

آدرس: قم، بلوار شهید صدوقی، 20 متری مهدیه، نرسیده به بستنی داداش علی، پلاک 251

شماره تماس: 09127595032

روح اله شمشیری

روح اله شمشیری

آقای شمشیری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان همچنین دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا و عضو کانون وکلا می باشند. وکالت دعاوی مختلف  خانواده، ارث، اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر، دعاوی مالی، مناقصات و اختلافات مالی توسط ایشان پذیرفته می شود. حسن خلق، درصد بالای موفقیت، پیگیری مستمر و ارائه مشاوره های مفید این وکیل باعث اعتماد مردم به ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قرارداد
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: قم، بلوار صدوقی، بلوار فردوسی، بعد از خیابان شهید حسن پور، ساختمان شفق، واحد 3، طبقه 3

علیرضا آقائی

علیرضا آقائی

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری استان قم هستند. وکالت دعاوی مختلف ملکی، حقوقی و کیفری توسط ایشان انجام می شود. وکیل آقائی در خصوص دعاوی قتل، سرقت، چک، سفته، اسیدپاشی، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و بسیاری دیگر از دعاوی تخصص دارند. ایشان بسیاری از دعاوی را با مشاوره و ارائه راه حل های مختلف حل و فصل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • اخذ پرونده های خانواده، حقوقی و کیفری

آدرس: قم، خیابان 19 دی، کوچه 57، پلاک 2

خصیصه های برجسته بهترین مشاور حقوقی در قم

یک مشاور حقوقی خوب دقت بالایی دارد و همچنین روال کاری مشخصی دارد. یعنی وی ابتدا طی یک جلسه معارفه پرونده مراجعه کننده را با دقت مورد بررسی قرار می دهد. مشاور حقوقی در این جلسه پاسخگوی سوالات و ابهامات موکل خواهد بود و همچنین پاسخ سوالات خود را نیز از او دریافت می نماید.

بهترین مشاور حقوقی قم، یک ارتباط موثر و دوستانه را با متقاضی برقرار می نماید تا بتواند احساس امنیت و اعتماد را به وی منتقل نماید. وکیل می تواند کلیه اطلاعات لازم را از وی گرفته و با توجه به آن ها پرونده را پیش ببرد و با آگاهی کامل به وی مشاوره بدهد. در این شرایط موکل تمام نکات مهم را به مشاور منتقل می کند. زیرا اطمینان دارد که او محرم اسرار وی بوده و کاری را انجام می دهد که به صلاح او باشد.

فن بیان مشاور از مهم ترین خصیصه های او می باشد. گاهی لازم است مشاور شرایط پرونده را به طور کامل برای مراجعه کننده توضیح دهد. برخی افراد با اصطلاحات حقوقی پیچیده آشنا نیستند، به همین دلیل وکیل باید بتواند به زبان ساده و صحیح با موکل صحبت نموده و مشاوره های لازم را به وی ارائه دهد. برخورد و رفتار درست و منطقی هم از دیگر ویژگی های لازم برای یک مشاور خوب است. با بدخلقی نه تنها موکلین از مشاور فراری خواهند شد، بلکه نمی توانند ارتباط خوبی را هم با وی برقرار نمایند. به این ترتیب ممکن است مشاور از بسیاری از نکات مهم پرونده بی خبر و بی اطلاع بماند.

خصیصه های برجسته بهترین مشاور در قم

مزایای مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در قم

بسیاری از افرادی که در زمینه های مختلف طرح دعوا می نمایند از حق و حقوق خود و قانون در خصوص موضوع مورد نظر آگاهی کافی ندارند. حتی ممکن است برخی اشخاص به غلط گمان کنند که حق آن ها ضایع شده است در صورتی که این گونه نیست. بر عکس این موضوع هم صادق است که حق فرد ضایع شده است اما وی نمی داند که می تواند حق خود را پس بگیرد. در چنین شرایطی با مراجعه به مشاور حقوقی می توانیم از شرایط خود در دعوا اطلاع پیدا کنیم.

حتی در برخی موارد ممکن است با کمک مشاور و استفاده از راهنمایی های او مشکل حل و فصل گردد. بسیاری از افراد اگر با عواقب دعوای خود آشنا شوند از انجام آن منصرف می گردند. به این صورت حتی در هزینه و زمان خود هم صرفه جویی خواهیم کرد. در چنین شرایطی نیازی به طرح دعوا، تشکیل پرونده و مراجعه به محاکم قضایی نخواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در قم را به شما معرفی نمودیم. سعی کردیم اسامی برترین مشاوران، آدرس و راه های ارتباط با ایشان را به شما ارائه دهیم. همچنین ویژگی ها و مشخصات یک مشاور و وکیل خوب بیان شد تا افرادی که نیاز به مراجعه به مشاور دارند راحت تر بتوانند بهترین مشاور را انتخاب نمایند. مشاور باید در رشته مرتبط تحصیل کرده باشد، همچنین تجربه و اطلاعات کافی را در این زمینه کسب کرده باشد. امیدواریم مطالعه این مقاله به شما عزیزان در جهت شناخت بهترین مشاور کمک کرده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا