وکیل

10 تا از بهترین وکیل در نعمت آباد ⚡【سال1403】⚖️

مسائل و مشکلات حقوقی پیر وجوان، بزرگ و کوچک و این شهر و آن استان را نمی شناسد و در هر شرایطی برای هر فردی ممکن است ایجاد شود. این مشکلات مربوط به حوزه خاصی هم نیستند و در هر بخش و زمینه ای ممکن است روی دهند. نکته مهمی که در این شرایط وجود دارد عملکرد ما برای حل آن ها است. اشخاص در این موقعیت می توانند خودشان برای پیگیری پرونده اقدام نمایند و یا به یک وکیل متخصص مراجعه کنند و از او کمک بگیرند. اما یافتن یک وکیل خود موضوع مهمی است که بر نتیجه پرونده شما اثر می گذارد. در این مقاله، قصد داریم بهترین وکیل در نعمت آباد را به شما معرفی نماییم، پس اگر شما هم درگیر مشکلات حقوقی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در نعمت آباد چه کسی است؟ 

بهترین وکیل در نعمت آباد وکیلی است که بتواند به بهترین شکل از موکل خود و حقوق او دفاع نماید. یک وکیل برای رسیدن به این هدف نیازمند داشتن دانش حقوقی بالایی است. علاوه بر آن، وی باید بر قوانین حقوقی کشور از جمله مقررات حوزه پرونده مد نظر تسلط و آگاهی کامل داشته باشد. رسیدن به چنین تبحری نیز مستلزم تجربه بالا و وکالت پرونده های متعدد می باشد. 

یک وکیل خوب و حرفه ای، می داند که برای رسیدن به موفقیت در شغل خود باید در بین مردم به محبوبیت و شهرت برسد. این هدف میسر نمی گردد مگر این که حسن نیت و مهارت خود را به موکلین ثابت نماید. در کنار توانایی های حرفه ای، اخلاق و شخصیت وکیل هم در کسب این موفقیت ها و نتایج مثبت تاثیر گذار است. 

بهترین وکیل در تهران بسیار سخنور است و قدرت بیان بالایی نیز دارد که می تواند از این طریق به اقناع قاضی دست یابد. دریافت حق الزحمه منصفانه هم از سایر  ویژگی هایی است که به اعتماد مردم به وکیل کمک می کند. بهترین وکیل در تهران باید تلاش کند که تمام این ویژگی ها را به دست آورد.

بهترین وکیل در نعمت آباد چه کسی است؟

هزینه بهترین وکیل نعمت آباد 

طبیعی است که در هر قراردادی، هر دو طرف قرارداد باید از مزیت هایی برخوردار شوند. مزیتی که برای موکل ایجاد می شود، پیروی پرونده او در دادگاه و کسب نتایج دلخواه است. در مقابل مزیتی که برای وکیل وجود دارد، دریافت حق الزحمه ای است که در قبال خدمات انجام شده می گیرد. 

هزینه ای که این وکیل دریافت می کند، می تواند به موارد مختلفی وابسته باشد. شهری که وکیل در آن به انجام خدمات حقوقی می پردازد، در هزینه ای که دریافت می کند موثر است. در شهرهای کوچک و کم درآمد، مسلما هزینه ها پایین تر است و مراجعه به وکیل در شهرهای بزرگ هزینه بر تر است.  

نوع پرونده و دشواری و پیچیدگی آن هم جزو عوامل مهم در تعیین دست مزد وکیل است. هر چه پرونده سخت تر باشد وکیل هزینه بالاتری را دریافت می کند. پرونده های مالی معمولا جزو گران ترین پرونده ها و دعاوی خانواده در دسته پرونده های ارزان تر هستند.  زمان مراجعه به وکیل از دیگر موارد تاثیر گذار بر حق الوکاله وکیل است. 

10 تا از بهترین وکیل در نعمت آباد را بشناسید! 

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

جناب آقای حسین فرحزادی از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در تهران هستند. ایشان چندین سال سابقه وکالت دارند و توانسته اند پروانه وکالت درجه یک را از کانون وکلا را کسب نمایند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم بسیار متخصص هستند و بسیاری از پرونده ها را به صلح ختم نموده اند. حسن خلق، پشتکار، صداقت و ذکاوت از ویژگی های برجسته این وکیل خبره و با تجربه است. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند و با موسسات و شرکت های مختلفی همکاری کرده اند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی حوزه خانواده مانند مهریه و طلاق
 • تخصص در پرونده های مالی، تجاری، چک و سفته و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و موجر و مستاجر  

آدرس: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

شماره تماس: 09124937330

سمیه اکرمی

سمیه اکرمی

سرکار خانم سمیه اکرمی از جمله وکلای معروف و شناخته شده در استان تهران هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند و پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا دریافت کرده اند. خانم اکرمی به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در پرونده های تحت وکالت خود توانسته اند عنوان بهترین وکیل در نعمت آباد را به خود اختصاص دهند. ایشان در کنار وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم عملکرد موفقیت آمیزی داشته اند. وکیل سمیه اکرمی در طول سال های وکالت خود توانسته اند رضایت و اعتماد موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی اموال منقول از جمله خودرو، ماشین آلات و اشیاء گرانبها 
 • تخصص در پرونده های خانواده و هویت قانونی از جمله سرپرستی و قیومیت 
 • پذیرش دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقاف و سرقفلی 

آدرس: اسلامشهر، خیابان صیاد شیرازی، کوچه ثبت احوال، گروه وکلای پایه یک اسلامشهر

شماره تماس: 09121301947

اکرم اسدی

اکرم اسدی

سرکار خانم اکرم اسدی یک وکیل با تجربه و توانمند هستند که در تهران مشغول به ارائه خدمات حقوقی به مردم هستند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 23418 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم اسدی در سال های وکالت خود پرونده های مختلفی را در زمینه های مختلف وکالت نموده و به موفقیت های بسیاری هم دست یافتند. ایشان مشاور حقوقی توانایی هستند که توانسته اند بسیاری از مشکلات حقوقی مردم را حل و فصل نمایند. درصد بالای پرونده های موفق این وکیل با تجربه شاهدی بر توانایی، مهارت و علم ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • دعاوی خانواده از جمله مهریه، طلاق و نفقه  
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند شهرداری و اختلاف در مالکیت 
 • اخذ دعاوی پزشکی، دیوان عدالت اداری و استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان 

آدرس: نعمت آباد، خیابان نور، کوچه 18، پلاک 51

شماره تماس09122727927

امید مقدسی فر

امید مقدسی فر

آقای مقدسی فر از وکلای توانمند دادگستری در تهران هستند که در حال حاضر در سعادت آباد فعالیت می کنند. ایشان بسیار متعهد، مسئولیت پذیر، با اخلاق و با هوش هستند و به همین دلیل توانسته اند رضایت و اعتماد مردم را به دست آورند. آقای مقدسی فر دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان با تکیه بر علم و آگاهی خود موفق شده اند تعداد زیادی از دعاوی مختلف را به نتیجه مورد نظر موکل برسانند. مشاوره های حقوقی آقای امید مقدسی فر سبب شده است برخی از پرونده ها به صلح و سازش ختم شوند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و ثبتی 

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک3، واحد 3

شماره تماس:09122076141

وظایف بهترین وکیل در نعمت آباد 

وکیل موظف است برخی اقدامات را برای به ثمر رسیدن پرونده و کسب رضایت موکل انجام دهد. مجموعه وظایفی برای وکیل وجود دارد که در این قسمت به بیان و بررسی آن ها می پردازیم. 

 • مطالعه پرونده و بررسی همه جانبه آن اولین وظیفه یک وکیل است. در این مرحله، وکیل با توجه به جزئیات پرونده، احتمال موفقیت آن را تخمین می زند و نتیجه را به موکل نیز اعلام می نماید.  
 • در صورت تمایل موکل برای اعطای وکالت، باید نسبت به مبلغ حق الوکاله هم توافق صورت بگیرد. لازم است که قرارداد وکالتی تنظیم شود و کلیه موارد مهم در آن ذکر گردد. 
 • پس از آن وکیل باید به دادگاه مراجعه نموده و به عنوان وکیل طرف مورد نظر، به ارائه مدارک و مستندات لازم بپردازد. لازم است که وکیل با در دست داشتن وکالت نامه در جلسات دادگاه حاضر شود. 
 • پیگیری پرونده تا به انتها از وظایف وکیل است. تهیه و تنظیم کلیه اوراق قضایی، دادخواست ها و مراجعه به سایر سازمان ها و ارگان ها که برای به نتیجه رسیدن پرونده الزامی است، از وظایف وکیل است. 
وظایف بهترین وکیل در نعمت آباد

مقایسه وکیل و مشاور حقوقی 

وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هر دو دارای تحصیلات در رشته حقوق، الهیات و معارف هستند. این افراد به قوانین حقوقی، مدنی، آئین دادرسی و سایر قوانین کشور احاطه کامل دارند. اما وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت می باشد که آن را پس از شرکت در آزمون وکالت دریافت نموده است. اما مشاور حقوقی نیازی به پروانه وکالت ندارد و در آزمون مشاوره حقوقی شرکت می کند. 

به دلیل داشتن پروانه وکالت، وکیل دادگستری می تواند در دادگاه حضور یافته و وکالت موکلین خود را به عهده بگیرد. اما مشاور حقوقی تنها می تواند به ارائه مشاوره و راهنمایی در زمینه های مختلف حقوقی بپردازد. مشاور نمی تواند در دادگاه به عنوان وکیل حضور داشته باشد.  

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در نعمت آباد را به شما عزیزان معرفی نمودیم. وکیل باید پرونده های موفقی را در سابقه کاری خود داشته باشد تا بتواند به محبوبیت رسیده و پرونده های بیشتری را جذب نماید. برای این هدف هم باید ویژگی های مشخصی از جمله اطلاعات، اخلاق، تعهد و سخنوری داشته باشد. تمام امور لازم برای پیگیری و به نتیجه رسیدن پرونده جزو وظایف وکیل است مگر بین طرفین توافق دیگری وجود داشته باشد. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. می توانید برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی خود با شماره های وکلای معرفی شده تماس بگیرید. از همراهی شما تا انتهای مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا