وکیل

10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان⭐【آپدیت1402】⚖️

شرکت های تجاری فعالیت های گسترده ای انجام می دهند و به طبع قراردادهای تجاری بزرگی را هم با شرکت ها و موسسات منعقد می کنند. چنین شرکت هایی به یک وکیل نیاز دارند تا امور مربوط به قراردادها و سایر مسائل حقوقی شرکت را به عهده بگیرند. وکیل مشاوره شرکت های تجاری در کلیه زمینه ها مشاوره حقوقی به شرکت می دهد تا دچار مشکلات قانونی نشوند. اما آن چه مهم است انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه برای این شرکت ها است. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان کیست؟

برای شرکت های تجاری داشتن یک وکیل با تجربه ضروری است. وکیل یک شرکت در تمام مسائل قانونی شرکت از جمله، انوع معاملات تجاری بین المللی، ورشکستگی، اسناد تجاری، دعاوی شرکت ها باید به شرکت کمک کند. این وکیل باید همواره در کنار اعضای شرکت بوده و به آن ها مشاوره دهد و در صورت لزوم در محاکم قضایی از شرکت دفاع نماید.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان باید دارای اطلاعات بالا در زمینه قراردادهای تجاری باشد. یعنی این وکیل باید قوانین و ضوابط انعقاد یک قرارداد تجاری را بداند. چنین وکیلی باید در امور تجارت بین الملل هم بر قوانین واردات، صادرات و مقررات گمرک هم مسلط باشد.

بهترین وکیل در اصفهان از همان ابتدای شروع کار شرکت و حتی در مرحله ثبت شرکت هم فعالیت دارد تا کلیه امور منطبق با قوانین انجام شود. یک وکیل تجاری خوب باید به زبان های مختلف مسلط باشد زیرا در بسیاری از مواقع با شرکت هایی از کشورهای مختلف ارتباط دارند. تعهد به شرکت و مسئولیت پذیری هم ویژگی جدایی ناپذیر وکیل شرکت های تجاری است. وکیل متعهد، اهداف شرکت را در راستای اهداف خود دانسته و برای انجام وظایف خود تلاش می کند.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان کیست؟

وظایف بهترین وکیل شرکت های تجاری

زمانی که یک وکیل به عنوان وکیل یک شرکت تجاری مشغول به کار می شود نباید در حوزه های دیگر مانند دعاوی خانوادگی فعالیت کند. در واقع تنها فعالیت حقوقی چنین وکیلی، انجام کلیه امور حقوقی آن شرکت است. در همین راستا، وکیل شرکت وظایفی دارد که در این قسمت به شرح این وظایف می پردازیم.

دفاع از حقوق و منافع شرکت: در شرکت های تجاری، ممکن است بین شرکا و یا بین شرکت با شرکت های دیگر مشکل و اختلاف ایجاد شود. اگر این اختلاف به طرح دعوا منجر شود، وظیفه وکیل شرکت است که در جلسات دادگاه شرکت کرده و از منافع شرکت دفاع نماید.

تنظیم قراردادهای مختلف: بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان باید با توجه به حوزه فعالیت شرکت، قراردادهای مورد نیاز را تدوین و تنظیم نماید. ضمنا در جلسات عقد قرارداد وکیل باید جهت بررسی حضور داشته باشد.

مطالبه اسناد و حقوق شرکت: از دیگر وظایف وکیل تجاری پیگیری مسائل مالی شرکت و مطالبه چک و سایر اسناد شرکت است.

مشاوره حقوقی: راهنمایی و مشاوره حقوقی و قانونی در تمام جنبه های فعالیت شرکت از دیگر وظایف وکیل تجاری شرکت است.

 10تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را بشناسید!

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

اکبر نصر

اکبر نصر

یکی از وکلای پایه یک دادگستری استان اصفهان آقای اکبر نصر هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند و همچنین سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا با شماره 3234 را دارند. آقای نصر در زمینه دعاوی املاک مانند شهرداری، زمین شهری، سرقفلی و دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و دعاوی مالی و تجاری شامل قراردادها، مناقصات و اختلافات مادی تخصص دارند. امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و غیر حضوری هم فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداها و لوایح
 • قبول وکالت پرونده های مختلف

آدرس: اصفهان، شهرک آبشار، بلوار بوستان، خیابان بوستان 4، مجتمع اداری تجاری تاراز، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09131862354

نوید حدادی

نوید حدادی

آقای نوید حدادی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان وعضو کانون وکلای این استان هستند. ایشان حدود 14 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند. آقای حدادی وکیل درجه اول هستند که مشاور ریاست کل دانشگاه آزاد اصفهان، تدریس در دانشگاه و مشاوره حقوقی سازمان ها و شرکت های تجاری را در کارنامه خود دارند. تخصص ایشان هم دعاوی مربوط به املاک، مستغلات و شرکت های تجاری و بین المللی است. پرونده های موفق ایشان نشان از تخصص و دانش آقای نوید حدادی است که سبب شناخته شدن این وکیل مجرب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: اصفهان، مشتاق دوم، کوچه بهشت، رو به روی دبستان کوثر

شماره تماس: 09120326080

مجید بهنیم

مجید بهنیم

یکی دیگر از وکلای خوب پایه یک دادگستری اصفهان اصفهان آقای مجید بهنیم هستند. ایشان حدود 22 سال است که فعالیت حقوقی دارند. تخصص آقای بهنیم دعاوی شرکت های تجاری و قراردادها است. ایشان همچنین در تنظیم قراردادهای نفتی هم فعالیت موفقی دارند. سابقه درخشان و اخلاق حرفه ای این وکیل باعث رضایت موکلین ایشان شده است. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و هم به صورت غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف

آدرس: اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها، انتهای بلوار سپاه، سمت چپ ساختمان کوروش، واحد 4

شماره تماس:09133172147

حسین یاوری

حسین یاوری

آقای حسین یاوری کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت هستند. وکالت بانک انصار، شرکت دربند تهران در اصفهان، شرکت آریا نوش زاگرس و شرکت کشت و گلزار صنعت در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. ایشان در زمینه های قتل، تجاوز به عنف، کلاهبرداری، خیانت در امانت، امور ثبتی و ملکی تخصص دارند. پرونده های موفق تحت وکالت ایشان و تخصص بالای این وکیل نشانه سابقه درخشان آقای یاوری است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و لوایح
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، روبه روی دادگستری کل

شماره تماس: 09133940430

زهرا جمالی

زهرا جمالی

خانم زهرا جمالی کارشناس ارشد حقوق و دانشجوی دکترا حقوق خصوصی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 2671 می باشند. نویسندگی مقالات داخلی و بین المللی در زمینه بازاریابی شبکه ای و شرکت های هرمی، دریافت گواهینامه معتبر از اداره تدوین ریاست جمهوری، دریافت گواهینامه دوره وکیل سایبری و همچنین دریافت گواهینامه شرکت در همایش دفاع از حقوق اشخاص در مقابل دستگاه های عمومی هستند. تخصص ایشان در زمینه بیمه، مالیات، جرایم سایبری، جرایم مالیاتی و دعاوی تجاری است.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تدوین لوایح و دادخواست ها
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، گلپایگان، خیابان آیت الله گلپایگانی، نبش کوچه 4، ساختمان دکتر ابراهیمی، طبقه زیر زمین

شماره تماس: 09134117038

سید جواد قرشی

سید جواد قرشی

ایشان هم جزو وکلای پایه یک دادگستری استان اصفهان هستند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، چک و سفته، کلاهبرداری، درگیری اسید پاشی و دعاوی شرکت های تجاری است. تلاش آقای قرشی همیشه برای احقاق حق و به ثمر رساندن پرونده های خود بوده است. ایشان با تلاش مصرانه برای دفاع از موکل خود توانسته اند رضایت آن ها را جلب نمایند و به همین ترتیب در بین مردم شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان اسپادا، طبقه 2

شماره تماس: 09133266487  

رضا زیرک باش

رضا زیرک باش

آقای زیرک باش وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و عضو کانون وکلا استان هستند. شماره پروانه ایشان 25993 است. تخصص ایشان در دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، تصادفات، نفقه و دعاوی شرکت های تجاری است. درصد بالای موفقیت پرونده های تحت وکالت این وکیل مجرب نشانه دانش و تخصص بالای ایشان است. امکان ارائه مشاوره تلفنی هم توسط آقای زیرک باش وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی
 • تنظیم قراردادها

آدرس:اصفهان، خیابان فیض، خیابان رحیم ارباب، جنب کوچه شماره 2، پلاک 193، طبقه اول

شماره تماس: 09132666928

مسیح قاسمی

مسیح قاسمی

آقای قاسمی یکی دیگر از وکیل های مجرب استان اصفهان و دارای پروانه وکالت هستند. ایشان حدود 10 سال است که در زمینه وکالت و مشاوره حقوقی شرکت ها و افراد حقیقی هستند. آقای مسیح قاسمی وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را در سراسر ایران می پذیرند. عضویت در کمیسیون های ادوار گوناگون کانون وکلای اصفهان، تدریس در دانشگاه و شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی در سابقه کاری ایشان دیده می شود.

تخص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین

آدرس:اصفهان، چهار باغ بالا، مجتمع تجاری اداری اوسان، طبقه دوم، واحد 206

شماره تماس: 09131705100

بهناز فتاحی

بهناز فتاحی

خانم فتاحی وکیل پایه یک فعال در استان اصفهان هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان می باشند. خانم فتاحی رتبه 1 آزمون وکالت را در سال 94 کسب کرده و همچنین در سال 97 هم رتبه اول آزمون اختبار را کسب کردند. نویسندگی مقاله مسئولیت مدنی اشخاص در بازی های رایانه ای در سابقه ایشان وجود دارد. ایشان وکالت انواع دعاوی را در سراسر ایران می پذیرند اما تخصص ایشان در خصوص دعاوی شرکت های تجاری و ملکی است.

تخصص و مهارت:

 • تهیه لوایح، قرارداها و درخواست ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، سه راه ملک شهر، خیابان گلستان، خیابان سعدی شرقی، مجتمع بوستان، پلاک 5

شماره تماس: 09134751044

اهمیت داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری

شرکت های تجاری بزرگ داشتن یک وکیل خوب را واجب می دانند به دلیل این که مدیران این شرکت ها با داشتن وظایف و مسئولیت های بزرگ زمان کافی برای رسیدگی به دعوا و مشکلات حقوقی را ندارند. از طرف دیگر اطلاعات کافی هم در این زمینه ندارند تا بتوانند در کم ترین زمان پرونده را به نتیجه برسانند.

مدیران شرکت های تجاری از نظر قانونی نمی توانند وکالت امور خود را به کارمندان شرکت بدهند. به همین دلیل داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان اهمیت دارد. شرکت ها پرداخت حق الوکاله به وکیل شرکت را هزینه نمی دانند بلکه این میزان پول را نوعی سرمایه گذاری می دانند. زیرا وجود این وکیل در شرکت سبب افزایش اعتماد دیگران به شرکت شده و همچنین باعث می شود مشکلات حقوقی به میزان چشم گیری کاهش یافته و هزینه های اضافی را کاهش می دهد.

اهمیت داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری

انواع شرکت های تجاری

بر اساس قوانین تجارت که در قانون کلی کشور تعیین شده است شرکت های تجاری باید جزو یکی از دسته های زیر باشند:

شرکت تضامنی: شرکت های تجاری تضامنی حداقل به 2 شریک نیاز دارد. که شریک را ضامن می خوانند زیرا در صورتی که شرکت دارای طلبکار باشد شریک موظف است بدهی طلبکاران را از دارایی شخص خود بپردازد.

شرکت نسبی: در این نوع شراکت هم نیاز به حداقل دو شریک است و به صورت کلی مشابه شرکت تضامنی است. با این تفاوت که در شرکت نسبی میزان مسئولیت هر یک از شرکا به میزان سهم آن ها در شرکت است.

شرکت با مسئولیت محدود: تفاوت شرکت با مسئولیت محدود با دو نوع دیگر در این است که، اگر شرکت بدهی داشته باشد، مسئولیت افراد در برابر بدهکاران محدود به سهم آورده آن ها در شرکت است و ربطی به اموال شخصی آن ها ندارد.

شرکت سهامی  خاص: شرکا در شرکت سهامی خاص دارای تعدادی سهام از ارزش شرکت هستند و سهم الشرکه ای وجود ندارد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را به شما معرفی کردیم. همچنین انواع شرکت های تجاری و وظایف و تعهدات وکیل شرکت ها را هم عنوان نمودیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودی از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا