وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

شرکت های تجاری فعالیت های گسترده ای انجام می دهند و به طبع قراردادهای تجاری بزرگی را هم با شرکت ها و موسسات منعقد می کنند. چنین شرکت هایی به یک وکیل نیاز دارند تا امور مربوط به قراردادها و سایر مسائل حقوقی شرکت را به عهده بگیرند. وکیل مشاوره شرکت های تجاری در کلیه زمینه ها مشاوره حقوقی به شرکت می دهد تا دچار مشکلات قانونی نشوند. اما آن چه مهم است انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه برای این شرکت ها است. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان کیست؟

برای شرکت های تجاری داشتن یک وکیل با تجربه ضروری است. وکیل یک شرکت در تمام مسائل قانونی شرکت از جمله، انوع معاملات تجاری بین المللی، ورشکستگی، اسناد تجاری، دعاوی شرکت ها باید به شرکت کمک کند. این وکیل باید همواره در کنار اعضای شرکت بوده و به آن ها مشاوره دهد و در صورت لزوم در محاکم قضایی از شرکت دفاع نماید.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان باید دارای اطلاعات بالا در زمینه قراردادهای تجاری باشد. یعنی این وکیل باید قوانین و ضوابط انعقاد یک قرارداد تجاری را بداند. چنین وکیلی باید در امور تجارت بین الملل هم بر قوانین واردات، صادرات و مقررات گمرک هم مسلط باشد.

بهترین وکیل در اصفهان از همان ابتدای شروع کار شرکت و حتی در مرحله ثبت شرکت هم فعالیت دارد تا کلیه امور منطبق با قوانین انجام شود. یک وکیل تجاری خوب باید به زبان های مختلف مسلط باشد زیرا در بسیاری از مواقع با شرکت هایی از کشورهای مختلف ارتباط دارند. تعهد به شرکت و مسئولیت پذیری هم ویژگی جدایی ناپذیر وکیل شرکت های تجاری است. وکیل متعهد، اهداف شرکت را در راستای اهداف خود دانسته و برای انجام وظایف خود تلاش می کند.

بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان کیست؟

وظایف بهترین وکیل شرکت های تجاری

زمانی که یک وکیل به عنوان وکیل یک شرکت تجاری مشغول به کار می شود نباید در حوزه های دیگر مانند دعاوی خانوادگی فعالیت کند. در واقع تنها فعالیت حقوقی چنین وکیلی، انجام کلیه امور حقوقی آن شرکت است. در همین راستا، وکیل شرکت وظایفی دارد که در این قسمت به شرح این وظایف می پردازیم.

دفاع از حقوق و منافع شرکت: وکیل یک شرکت تجاری موظف است به کلیه قراردادها و امور شرکت نظارت داشته باشد تا از بروز مشکلات حقوقی پیشگیری شود. اما در هر صورت ممکن است در شرکت های تجاری، بین شرکا و یا بین شرکت با شرکت های دیگر مشکل و اختلاف ایجاد شود. اگر این اختلاف به طرح دعوا منجر شود، وظیفه وکیل شرکت است که در جلسات دادگاه شرکت کرده و از منافع شرکت دفاع نماید.

تنظیم قراردادهای مختلف: بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان باید با توجه به حوزه فعالیت شرکت، قراردادهای مورد نیاز را تدوین و تنظیم نماید. ضمنا در جلسات عقد قرارداد وکیل باید جهت بررسی حضور داشته باشد.

مطالبه اسناد و حقوق شرکت: از دیگر وظایف وکیل تجاری پیگیری مسائل مالی شرکت و مطالبه چک و سایر اسناد شرکت است.

مشاوره حقوقی: راهنمایی و مشاوره حقوقی و قانونی در تمام جنبه های فعالیت شرکت از دیگر وظایف وکیل تجاری شرکت است.

مشکلات حقوقی شرکت ها

در یک شرکت تجاری مشکلات مختلفی در زمینه پیمانکاری، صنعتی، عمرانی، خدماتی و صادرات و واردات ممکن به وجود بیاید. با گسترش روابط بین المللی، شرکت های تجاری با سایر شرکت ها در کشورهای دیگر مراوده داشته و قراردادهای خارجی را منعقد می نمایند. این ارتباطات تجاری پیچیدگی های بسیاری دارد و نیاز به حضور یک وکیل را بیشتر منعکس می کند. یک وکیل می تواند با نظارت درست از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نماید و در صورت بالا گرفتن مشکل، از حقوق شکت حمایت نماید. برخی از مشکلات موجود در شرکت های تجاری عبارتند از:

 • تنظیم اساسنامه شرکت و ایجاد تغییرات و اصلاح آن در صورت لزوم
 • بررسی و پیگیری کلیه امورات مربوط به ثبت برند و علائم تجاری شرکت تا رسیدن به نتیجه
 • فسخ قراردادهای خارجی به دلیل عدم مطابقت آن ها با قوانین و مقررات حقوقی کشور
 • پیگیری و مطالبه منافع مالی شرکت از شرکت ها و موسسات مختلف
 • نظارت بر اجرای دقیق و اصولی اساسنامه شرکت مانند انتخاب مدیر عامل و یا جلسات مجمع عمومی

 10تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را بشناسید!

اکبر نصر

اکبر نصر

یکی از وکلای پایه یک دادگستری استان اصفهان آقای اکبر نصر هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند و همچنین سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا با شماره 3234 را دارند. آقای نصر در زمینه دعاوی املاک مانند شهرداری، زمین شهری، سرقفلی و دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و دعاوی مالی و تجاری شامل قراردادها، مناقصات و اختلافات مادی تخصص دارند. امکان دریافت مشاوره حقوقی آنلاین و غیر حضوری هم فراهم است. ایشان توانسته اند با تکیه بر اطلاعات حقوقی خود تعداد زیادی از دعاوی را به نفع موکل خود به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداها و لوایح
 • قبول وکالت پرونده های مختلف
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: اصفهان، شهرک آبشار، بلوار بوستان، خیابان بوستان 4، مجتمع اداری تجاری تاراز، طبقه دوم، واحد 6

نوید حدادی

نوید حدادی

آقای نوید حدادی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان وعضو کانون وکلای این استان هستند. ایشان حدود 14 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند. آقای حدادی وکیل درجه اول هستند که مشاور ریاست کل دانشگاه آزاد اصفهان، تدریس در دانشگاه و مشاوره حقوقی سازمان ها و شرکت های تجاری را در کارنامه خود دارند. تخصص ایشان هم دعاوی مربوط به املاک، مستغلات و شرکت های تجاری و بین المللی است. پرونده های موفق ایشان نشان از تخصص و دانش آقای نوید حدادی است که سبب شناخته شدن این وکیل مجرب شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی
 • مشاوره تخصصی حضوری و آنلاین

آدرس: اصفهان، مشتاق دوم، کوچه بهشت، رو به روی دبستان کوثر

مجید بهنیم

مجید بهنیم

یکی دیگر از وکلای خوب پایه یک دادگستری اصفهان اصفهان آقای مجید بهنیم هستند. ایشان حدود 22 سال است که فعالیت حقوقی دارند. تخصص آقای بهنیم دعاوی شرکت های تجاری و قراردادها است. ایشان همچنین در تنظیم قراردادهای نفتی هم فعالیت موفقی دارند. لازم به ذکر است ایشان در خصوص سایر دعاوی حقوقی و کیفری هم تخصص و توان وکالت دارند. سابقه درخشان و اخلاق حرفه ای این وکیل باعث رضایت موکلین ایشان شده است. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و هم به صورت غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف

آدرس: اصفهان، خانه اصفهان، میدان گلها، انتهای بلوار سپاه، سمت چپ ساختمان کوروش، واحد 4

حسین یاوری

حسین یاوری

آقای حسین یاوری کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت هستند. وکالت بانک انصار، شرکت دربند تهران در اصفهان، شرکت آریا نوش زاگرس و شرکت کشت و گلزار صنعت در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. ایشان در زمینه های قتل، تجاوز به عنف، کلاهبرداری، خیانت در امانت، امور ثبتی و ملکی تخصص دارند. پرونده های موفق تحت وکالت ایشان و تخصص بالای این وکیل نشانه سابقه درخشان آقای یاوری است. حسن خلق و اراده قوی ایشان سبب جلی رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و لوایح
 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، روبه روی دادگستری کل

زهرا جمالی

زهرا جمالی

خانم زهرا جمالی کارشناس ارشد حقوق و دانشجوی دکترا حقوق خصوصی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 2671 می باشند. نویسندگی مقالات داخلی و بین المللی در زمینه بازاریابی شبکه ای و شرکت های هرمی، دریافت گواهینامه معتبر از اداره تدوین ریاست جمهوری، دریافت گواهینامه دوره وکیل سایبری و همچنین دریافت گواهینامه شرکت در همایش دفاع از حقوق اشخاص در مقابل دستگاه های عمومی هستند. تخصص ایشان در زمینه بیمه، مالیات، جرایم سایبری، جرایم مالیاتی و دعاوی تجاری است.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تدوین لوایح و دادخواست ها
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، گلپایگان، خیابان آیت الله گلپایگانی، نبش کوچه 4، ساختمان دکتر ابراهیمی، طبقه زیر زمین

سید جواد قرشی

سید جواد قرشی

ایشان هم جزو وکلای پایه یک دادگستری استان اصفهان هستند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، چک و سفته، کلاهبرداری، درگیری اسید پاشی و دعاوی شرکت های تجاری است. تلاش آقای قرشی همیشه برای احقاق حق و به ثمر رساندن پرونده های خود بوده است. ایشان با تلاش مصرانه برای دفاع از موکل خود توانسته اند رضایت آن ها را جلب نمایند و به همین ترتیب در بین مردم شناخته شده اند. آقای قرشی با توجه به دانش بالا در دعاوی تجاری بسیاری از این دعاوی را با پیروزی خود پشت سر گذاشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح مختلف

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان اسپادا، طبقه 2

رضا زیرک باش

رضا زیرک باش

آقای زیرک باش وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان و عضو کانون وکلا استان هستند. شماره پروانه ایشان 25993 است. تخصص ایشان در دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، تصادفات، نفقه و دعاوی شرکت های تجاری است. درصد بالای موفقیت پرونده های تحت وکالت این وکیل مجرب نشانه دانش و تخصص بالای ایشان است. امکان ارائه مشاوره تلفنی هم توسط آقای زیرک باش وجود دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی
 • تنظیم قراردادها

آدرس:اصفهان، خیابان فیض، خیابان رحیم ارباب، جنب کوچه شماره 2، پلاک 193، طبقه اول

مسیح قاسمی

مسیح قاسمی

آقای قاسمی یکی دیگر از وکیل های مجرب استان اصفهان و دارای پروانه وکالت هستند. ایشان حدود 10 سال است که در زمینه وکالت و مشاوره حقوقی شرکت ها و افراد حقیقی هستند. آقای مسیح قاسمی وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را در سراسر ایران می پذیرند. عضویت در کمیسیون های ادوار گوناگون کانون وکلای اصفهان، تدریس در دانشگاه و شرکت در سمینارها و دوره های آموزشی در سابقه کاری ایشان دیده می شود.

تخص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین

آدرس:اصفهان، چهار باغ بالا، مجتمع تجاری اداری اوسان، طبقه دوم، واحد 206

بهناز فتاحی

بهناز فتاحی

خانم فتاحی وکیل پایه یک فعال در استان اصفهان هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان می باشند. خانم فتاحی رتبه 1 آزمون وکالت را در سال 94 کسب کرده و همچنین در سال 97 هم رتبه اول آزمون اختبار را کسب کردند. نویسندگی مقاله مسئولیت مدنی اشخاص در بازی های رایانه ای در سابقه ایشان وجود دارد. ایشان وکالت انواع دعاوی را در سراسر ایران می پذیرند اما تخصص ایشان در خصوص دعاوی شرکت های تجاری و ملکی است.

تخصص و مهارت:

 • تهیه لوایح، قرارداها و درخواست ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اصفهان، سه راه ملک شهر، خیابان گلستان، خیابان سعدی شرقی، مجتمع بوستان، پلاک 5

اهمیت داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری

شرکت های تجاری بزرگ داشتن یک وکیل خوب را واجب می دانند به دلیل این که مدیران این شرکت ها با داشتن وظایف و مسئولیت های بزرگ زمان کافی برای رسیدگی به دعوا و مشکلات حقوقی را ندارند. از طرف دیگر اطلاعات کافی هم در این زمینه ندارند تا بتوانند در کم ترین زمان پرونده را به نتیجه برسانند.

مدیران شرکت های تجاری از نظر قانونی نمی توانند وکالت امور خود را به کارمندان شرکت بدهند. به همین دلیل داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان اهمیت دارد. شرکت ها پرداخت حق الوکاله به وکیل شرکت را هزینه نمی دانند بلکه این میزان پول را نوعی سرمایه گذاری می دانند. زیرا وجود این وکیل در شرکت سبب افزایش اعتماد دیگران به شرکت شده و همچنین باعث می شود مشکلات حقوقی به میزان چشم گیری کاهش یافته و هزینه های اضافی را کاهش می دهد.

چگونگی تنظیم قرارداد وکیل با شرکت

طبیعتا یک وکیل برای شروع همکاری با شرکت ها و موسسات دولتی و یا خصوصی، قرارداد وکالت تنظیم نموده و نکات مهم را در آن قید می نماید. این قرارداد شامل بندها و تبصره های مختلفی می باشد که حاوی شرایط ، خواسته ها و وظایف هر یک از طرفین است.

در این قرارداد، فعالیت و وظایف وکیل، همچنین میزان دستمزد او و نحوه پرداخت آن مشخص می گردد. علاوه بر آن، حدود اختیارات وکیل در قرارداد وکالت وی مشخص شده و او تنها در محدوده مشخص شده اجازه فعالیت خواهد داشت. در مقابل، شرکت نیز نمی تواند کاری بیشتر از موارد تعیین شده در قرارداد را از وکیل بخواهد.

گاهی ممکن است قرارداد وکالت به صورت پرونده ای و یا برای مدت زمان مشخصی باشد. در این صورت پس از پایان مدت تعیین شده و یا به نتیجه رسیدن دعوای مورد نظر، قرارداد خاتمه می یابد. اما بهتر است که شرکت های تجاری، وکیل مخصوص به خود را داشته باشند تا وی در جریان کلیه امور قرار داشته باشد و در مواقع لزوم بتواند به شرکت کمک نماید. به همین دلیل نوع قرارداد منعقد شده، با توجه به توافق طرفین و نوع کاری که توسط وکیل باید انجام شود می تواند متفاوت و دارای زمان های مختلفی باشد.

اهمیت داشتن بهترین وکیل شرکت های تجاری

انواع شرکت های تجاری

بر اساس قوانین تجارت که در قانون کلی کشور تعیین شده است شرکت های تجاری باید جزو یکی از دسته های زیر باشند:

شرکت تضامنی: شرکت های تجاری تضامنی حداقل به 2 شریک نیاز دارد. که شریک را ضامن می خوانند زیرا در صورتی که شرکت دارای طلبکار باشد شریک موظف است بدهی طلبکاران را از دارایی شخص خود بپردازد.

شرکت نسبی: در این نوع شراکت هم نیاز به حداقل دو شریک است و به صورت کلی مشابه شرکت تضامنی است. با این تفاوت که در شرکت نسبی میزان مسئولیت هر یک از شرکا به میزان سهم آن ها در شرکت است.

شرکت با مسئولیت محدود: تفاوت شرکت با مسئولیت محدود با دو نوع دیگر در این است که، اگر شرکت بدهی داشته باشد، مسئولیت افراد در برابر بدهکاران محدود به سهم آورده آن ها در شرکت است و ربطی به اموال شخصی آن ها ندارد. یعنی هر کس سهم بیشتری در شرکت داشته باشد بیشتر در برابر بدهکاران موظف خواهد بود.

شرکت سهامی  خاص: شرکا در شرکت سهامی خاص دارای تعدادی سهام از ارزش شرکت هستند و سهم الشرکه ای وجود ندارد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان را به شما معرفی کردیم. همچنین انواع شرکت های تجاری و وظایف و تعهدات وکیل شرکت ها را هم عنوان نمودیم. وکیل با تجربه در دعاوی تجاری می تواند پیروزی شما را تا حدودی ضمانت نماید. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودی از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا