وکیل طلاق در تهران

مسائل حقوقی بین زوجین تنها منحصر به امر طلاق نیست. دامنه ی مسائل خانوادگی به مراتب گسترده تر بوده و از این گسترده می توان مهریه،حضانت،اجرت المثل،نفقه،عدم تمکین،حق حبس،تدلیس،فریب در ازدواج و… را مثال زد. با توجه به گستردگی و اهمیت مسائل خانوادگی نمی توان تصور کرد وکیل طلاق فرصت تجربه اندوزی در زمینه های دیگر حقوقی  (ملک ، چک ، کیفری و…) را داشته باشد. بدیهی است یک وکیل تنها باید روی مسائل خانواده سالیان سال کار کرده تا بتوان لفظ وکیل طلاق را به او نسبت داد. با توجه به حساسیت پرونده های خانواده ، تاثیر بسیار زیاد نظر قاضی در حکم اینگونه پرونده ها و دشواری زیاد جمع آوری مدارک از زوج و زوجه ،علاوه بر تخصص انحصاری نیاز وکیل به قدرت و اشراف کافی روی تمام جنبه های پرونده، فن بیان قوی ، تسلط روی تمام جوانب جانبی، داشتن پشت کار زیاد و روابط قوی جهت جمع آوری مدارک مسلم است.

یافتن همچین فرد مطمئن و مجربی برای زوج های عزیز بسیار دشوار و زمان بر می باشد. یکی از مهمترین مسائل مورد توجه زوجین در اینگونه پرونده ها زمان حداقلی برای گرفتن نتیجه و عدم نیاز به حضور خود آنها در مراحل رسیدگی است. وکیلچی با معرفی و تایید وکلای طلاق خود نه تنها تجربه و توان بالای این حقوقدانان برجسته را برای شما تضمین می کند بلکه گرفتن نتیجه در کوتاه ترین زمان بدون نیاز به حضور زوجین را برای عزیزان به ارمغان می آورد.

طلاق توافقی

   طلاق نیز مانند اکثر امور حقوقی واقعه ای دو وجهی است. هرچند در اکثر اوقات این عمل قانونی از طرف عموم جامعه نکوهیده شده و زوجین مورد مذمت قرار می گیرند اما باید توجه داشت در شرایطی خاص اقدام به طلاق بهتر از سازش زوجین بوده و از رویدادن بسیاری حوادث ناگوار جلوگیری می کند.

وکیلچی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز حقوقی ایران بیش از اینکه نگاهی تجاری به امر طلاق داشته باشد خود را موظف به اصول اخلاقی و انسانی دانسته که از این رو تمامی تلاش خود را برای حفظ کانون خانواده به کار می گیرد.

شایان ذکر است این موسسه در طول جلسات مشاوره ی حقوقی خود در امر طلاق با همکاری مراکز معتبر مشاوره روانشناسی اقدام به استقرار یک دکتر روانشناس در جلسات ( در صورت اخذ اجازه از زوجین ) به جهت انجام تمامی تلاش بدون در نظر داشتن منفعت مالی می کند

حال سوال اینجاست که اگر با انجام تمامی این تلاش ها باز هم نتیجه حاصل نشد و همچنان زوجین بر تصمیم خود باقی ماندند بهترین و سریعترین راه برای آن کدام است؟ توافق . توافق واژه ای نه چندان کاربردی در شرایط پر تنش مانند طلاق به نظر می رسد. در حالیکه طرفین در شرایطی رو در روی یکدیگر قرار گرفته و یکدیگر را مقصر به هم خوردن آرامش روانی خانواده می دانند واژه ی توافق جایگاه کاربردی خود را تا حد زیادی از دست می دهد. این در حالیست که زوجین با حفظ خونسردی و کمی تامل در می یابند که انجام طلاق توافقی بهترین راه برای رسیدن به مقصود مورد نظر می باشد. راهی سریع که از بروز صدمات بعدی به طرفین و فرزندان نیز تا حد زیادی جلوگیری می کند.

   وکیلچی با طی کردن کلیه مراحل قانونی با دیدی کاملا اخلاقی درام طلاق توافقی در صورت مهم بودن طرفین می تواند بهترین وکیل طلاق توافقی را در اختیار آنان قرار دهد. حضور وکیل طلاق توافقی حاذق در کنار شما در مراحل مختلف خود تضمین اخذ نتیجه ی مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن (5 روز) می باشد.

بهترین وکیل طـلاق در تـهـران

     در امور مربوط به خانواده از آنجایی که مسائل تا حد زیادی با احساسات در هم آمیخته اند ، طرفین همیشه به دنبال سریعترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه می باشند. مسلما بهترین راه برای انجام امور قضایی مراجعه به یک وکیل دادگستری مناسب می باشد. وکیل مورد نظر باید سابقه ی قابل قبولی در انجام پرونده های مشابه مشکل شما داشته و برای مدت طولانی به طور متداوم به انجام این امور پرداخته باشد.

    فاصله گرفتن از فضای وکالتی و مراجع مرتبط، به مدت طولانی به مقدار قابل توجهی از توانایی های وکیل کم کرده و او را از آن حالت آماده ی خود خارج می کند. پس بسیار باید دقت کرد که زمان پرونده های سابق یک وکیل موفق با فاصله ی زیاد از زمان حال نباشد و وکیل از زمینه ی تخصص خود فاصله نگرفته باشد. همچنین به واسطه ی حساسیت موضوعات خانواده و وجود فشار بسیار زیاد روحی روی افراد در هنگام طی شدن روند پرونده کاهش زمان رسیدگی و به تبع آن کاهش فشار روی افراد و اخذ نتیجه در کوتاه ترین زمان برای طرفین بسیار حائز اهمیت می باشد

این زمان در شهرهای مختلف متفاوت است. در شهرهای بزرگ به دلیل تراکم جمعیت و ازدیاد پرونده های خانواده در مجتمع های قضایی روند رسیدگی بسیار طولانی تر از شهرهای کوچک خواهد بود. در راس تمامی شهرهای ایران، تهران بیشترین میانگین زمان رسیدگی را به خود اختصاص می دهد. از این رو زوجین همواره در تلاش برای انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران می باشند؛ امری بسیار سخت و دشوار که گاهی خود به اندازه ی رونده رسیدگی پرونده زمان می برد.

   وکیلچی با معرفی بهترین وکیل طلاق در تهران به شما عزیزان محصول نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما همراهان گرامی را میسر می سازد. امکان دسترسی به بهترین وکیل طلاق در تهران خود به تنهایی پیمودن نیمی از راه حقیقت در پرونده های خانواده است که وکیلچی با اعتبار و سابقه ی درخشان خود در این امر راه را  برای شما دوستان تضمین می کند