وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شاهدشهر⚡【سال1403】⚖️

هدف از این مقاله معرفی بهترین وکیل در شاهدشهر است. در هنگام درگیر شدن با مسائل حقوقی، اولین مسئله کمک گرفتن از یک وکیل خوب و با تجربه است. وکلا می توانند با استفاده از دانش خود دعاوی مختلف را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل برسانند. نتیجه ای که افراد نمی توانند به تنهایی به آن دست یابند. اما یافتن یک وکیل خوب هم کار آسانی نیست و نیاز به تحقیق و تفحص دارد. اگر شما هم با مشکلات حقوقی رو به رو هستید و به دنبال یافتن بهترین وکیل برای دعاوی خود هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در شاهدشهر کیست؟

وکیل به کسی گفته می شود که از طرف موکل خود وکالت دارد تا امور تعیین شده از جانب وی را انجام دهد. حال ممکن است موکل برای انجام کارهای اداری خود به وکیل نیاز داشته باشد و یا برای دفاع از خود در محاکم قضایی به دنبال انتخاب وکیل باشد. وکیلی که بتواند در موارد حقوقی در دادگاه ها حاضر شده و از موکل خود دفاع نماید، باید دارای تحصیلات حقوقی باشد. وکیل باید در آزمون کانون وکلا شرکت کرده و قبول شده باشد. بهترین وکیل در شاهدشهر باید پس از گذراندن دوران کارآموزی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده باشد.

یک وکیل حرفه ای پس از دریافت پروانه وکالت، سعی می نماید که اطلاعات حقوقی خود را به روز نگه دارد. قوانین حقوقی در زمان های مختلف به دلیل تناسب با موقعیت های جدید ممکن است تغییر کنند. وکیلی موفق خواهد بود که در جریان تمامی تغییرات قوانین باشد تا بتواند در صورت لزوم از آن ها استفاده نماید. از طرف دیگر، بهترین وکیل در تهران باید در تمامی حوزه ها فعالیت نموده و بر قوانین آن ها مسلط باشد. اما لازم است در یک و یا چند بخش بیشتر فعالیت نموده و دانش خود را در آن زمینه افزایش دهد تا بتواند به صورت تخصصی در دعاوی آن حوزه فعالیت نماید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در شهریار

بهترین وکیل در شاهدشهر کیست؟

چگونه بهترین وکیل در شاهدشهر را بیابیم؟

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد مراجعه به وکیل را دارند یافتن یک وکیل خوب است. با توجه به افزایش روزافزون وکلا، انتخاب در میان آن ها کاری بسیار دشوار است. اما برای این که پرونده به بهترین شکل ممکن انجام شود باید تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بهترین وکیل را انتخاب نمود.

در مسیر یافتن بهترین وکیل در شهریار توجه به این نکته ضروری است که وکیل انتخابی فرد باید در حوزه دعوای مورد نظر تخصص و تجربه داشته باشد. در این شرایط، وکیل با توجه به تجربیات خود در پرونده های گذشته می داند که باید به کدام قوانین استناد نموده تا بتواند از حق موکل خود دفاع کند.

برای این که وکیل خوب را بشناسیم باید ابتدا تحقیق نموده و وکلای فعال و با تجربه در زمینه مورد نظر را بشناسیم. سپس برای بررسی موفقیت آن ها می توان به کانون وکلا و سایت های مختلف مراجعه نموده و میزان موفقیت وکیل را بررسی کنیم. در مرحله بعد باید طی یک جلسه با وکیل صحبت نموده و از میزان حق الوکاله او هم اطلاعات کسب نماییم و نظر وی را در خصوص پرونده جویا شویم. در نهایت فرد می تواند با جمع بندی اطلاعات موجود بهترین وکیل را متناسب با نوع پرونده و میزان بودجه در نظر گرفته شده انتخاب نماید.

10 تا از بهترین وکیل در شاهدشهر را بشناسید!

حمید آدم بیک

حمید آدم بیک

آقای آدم بیک یکی از وکلای شناخته شده استان تهران هستند که در منطقه شهریار مشغول به فعالیت می باشند. این وکیل با تجربه دارای تحصیلات حقوقی از دانشگاه های معتبر کشور هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 20194 هستند. آقای حمید آدم بیک در دعاوی مختلف خانواده، طلاق، حضانت فرزندان، کلاهبرداری، الزام به تنطیم سند، خلع ید و سرقت تخصص دارند. موفقیت در بیش از 80 درصد از پرونده های ایشان گواه اطلاعات حقوقی و تجربه بالای آقای آدم بیک است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی از جمله قراردادها
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف در تهران

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، رو به روی بیمارستان امام سجاد، ساختمان حافظ، طبقه 3

سارا ابراهیمی

سارا ابراهیمی

یکی از بهترین وکیل در شاهدشهر خانم سارا ابراهیمی هستند. ایشان بعد از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوران کار آموزی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 12940 هستند. خانم ابراهیمی در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری قبول مسئولیت می نمایند. وکیل سارا ابراهیمی امکان ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین را در دفتر وکالت خود برای موکلین شان فراهم کرده اند. تعداد کثیری از پرونده های که تحت وکالت خانم ابراهیمی بوده اند به نتیجه دلخواه موکل منجر شده اند که این موضوع نشانه تجربه و تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها
 • تنظیم دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: شهریار، فاز 1 ضلع جنوبی میدان آزادی، ساختمان شهروند، طبقه فوقانی دفترخانه 3، واحد 7

حسین اردلان

حسین اردلان

آقای حسین اردلان یکی از بهترین وکیل در شاهدشهر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری بوده و همچنین عضو کانون وکلا نیز می باشند. آقای اردلان وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند. اما در زمینه پرونده های کلاهبرداری، طلاق توافقی، مهریه، فروش مال غیر، اختلاف در مالکیت و الزام به تنظیم سند تخصص دارند. مراجعین می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های این وکیل با تجربه بهره مند شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: شهریار، اندیشه فاز 5، شورای شرقی، بلوار امام خمینی، خیابان همت، خیابان بهشتی، بن بست یکم، پلاک 31، واحد 6

مینا ارشد

مینا ارشد

خانم مینا ارشد جزو وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 28028 و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. خانم ارشد در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت نموده و سال هاست که در دادگاه های تهران پرونده های مختلف را به نتیجه می رسانند. ایشان سوابق درخشانی در همکاری با موسسات خصوصی و دولتی دارند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت شان نشانه دانش و تخصص این وکیل با تجربه است. خانم ارشد امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین و تلفنی را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: شهریار، شهرک اداری، بالای بانک سینا، رو به روی دادگستری شهریار، مجتمع اداری شهریار، طبقه 2، واحد 210

علی آزاده یار

علی آزاده یار

از بهترین وکلای استان تهران می توان از آقای علی آزاده یار نام برد. ایشان دارای مدرک تحصیلی حقوق از یکی از دانشگاه های معتبر کشور هستند. آقای آزاده یار دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 22636 می باشند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. آقای آزاده یار وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. اما این وکیل با تجربه در زمینه دعاوی طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، کلاهبرداری و دعاوی ملکی تخصص بالایی دارند. افرادی که قصد دارند وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارند می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین با آقای آزاده یار ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: شهریار، خیابان تقوی، بن بست ششم ، پلاک 441

سیده فاطمه اجاق

سیده فاطمه اجاق

 خانم اجاق از بهترین وکیل در شاهدشهر هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و در حال حاضر مشغول به وکالت هستند. شماره پروانه وکالت خانم فاطمه اجاق 21910 می باشد. روحیه عدالت خواهی و تلاش پیگیر و مستمر ایشان برای دفاع از موکل سبب شناخته شدن ایشان در شهریار شده است. خانم اجاق همواره در تلاش هستند که به سوگند خود مبنی بر احقاق حق پایبند باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های استان با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • اخذ وکالت دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند
 • تنظیم قراردادها، لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: شهریار، سر آسیاب شرقی، انتهای معلم، مسکن فرهنگیان، بلوک 20، طبقه 6

محمد رضا احمد پورقورخودی

محمدرضا احمد پور قورخودی

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران آقای محمد رضا احمد پور هستند. ایشان در خصوص دعاوی حقوقی و کیفری تخصص داشته و بهترین دفاعیه ها را از موکلین خود به عمل می آورند. تلاش صادقانه ایشان برای دفاع از موکل سبب اعتماد مردم به ایشان شده است. در دفتر وکالت آقای احمد پور امکان دریافت مشاوره آنلاین و غیر حضوری هم فراهم شده است. سابقه درخشان و تعداد بالای پرونده های موفق این وکیل نشانه تخصص و اطلاعات بالای اوست.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم اوراق قضایی
 • اخذ پرونده های کلاهبرداری و سرقت

آدرس: میدان نماز، خیابان دانشگاه، خیابان پژوهش، انتهای کوچه 18، باغ فبض، پلاک 62، واحد 5

سوابق بهترین وکیل در شادشهر

یک وکیل برای شناخته شدن نیاز به یک سابقه خوب دارد. به همین دلیل هم هست که افراد برای انتخاب وکیل به سابقه حرفه ای و اخلاقی او دقت می کنند. وکیل باید در سوابق کاری خود نکات مثبت بسیاری داشته باشد تا مورد توجه موکلین قرار بگیرد. یعنی تعداد پرونده های موفق وکیل باید به نحوی باشد که موکل با خیال آسوده پرونده خود را به وی بسپارد.

البته تنها نتیجه پرونده حائز اهمیت نیست، بلکه باید به جزئیات اموری که توسط وکیل انجام شده هم دقت شود. سابقه ارائه دفاعیه های خوب و منطقی، دریافت تخفیف در حکم، درخواست های تجدید نظر موفق و بسیاری از موارد دیگر در ایجاد سابقه درخشان برای وکیل تاثیر گذار هستند.

لازم به ذکر است که تنها مسائل و تجارب کاری تعیین کننده نیستند. نکات اخلاقی وکیل هم بسیار در شهرت وی موثر است. وکلایی که خوش خلق بوده و می توانند ارتباط سالم و دوستانه ای را با موکلین خود برقرار کنند، هم خوشنام تر هستند و هم در کارشان موفق تر عمل می کنند. صداقت وکیل سبب ایجاد یک سابقه درخشان برای او خواهد شد. هر چه وکیل صادقانه تر با موکل خود رفتار نماید بیشتر مورد اعتماد موکلین قرار می گیرد. همه این موارد در این که سابقه وکیل چگونه باشد موثر هستند.

سوابق بهترین وکیل در شاهدشهر

وکیل بین المللی کیست؟

   امروزه با توجه به گسترش ارتباطات بین المللی و فراسرزمینی نیاز به وکیل بین المللی هم بیشتر احساس می شود. وکیل بین الملل در واقع وکیلی است که به قوانین بین المللی تسلط دارد. وی همچنین نسبت به حل تعارضات و اختلافات بین المللی و کنوانسیون ها هم تخصص و دانش دارد.

یک وکیل بین المللی به اصول و قواعد موضوعات مرتبط در سطح بین المللی مانند روابط بین دولت ها، مهاجرت، شرکت های فراملیتی، امور قراردادها، نحوه طرح دعوا در دادگاه های ملی، داوری بین المللی و اصول و فنون مذاکرات آشنایی کامل دارد. این فرد یک حقوق دان است که علاوه بر قوانین حقوقی کشور خود نسبت به قوانین سایر ملت ها هم آگاهی دارد. همچنین نحوه ارتباط میان ملت ها با یکدیگر و حقوق آن ها را نیز می شناسد. نهادی به نام کانون وکلای بین المللی وجود دارد که وکلای دارای پروانه از کشورهای مختلف در آن عضو هستند.

کلام آخر

در این مقاله بهترین وکیل در شاهدشهر را به شما عزیزان معرفی نمودیم. برای یافتن بهترین وکیل باید تحقیق نمود که وی دارای پروانه وکالت و تخصص لازم باشد و سابقه خوبی در کار خود داشته باشد. لازم است که وی دارای پرونده های موفقی در وکالت خود باشد و همچنین قابل اعتماد و صادق باشد. خوشنام بودن و حسن شهرت داشتن یک وکیل نشانه توانایی های حرفه ای و اخلاقی اوست. امیدواریم مطالب گردآوری شده برای عزیزانی که به دنبال یافتن بهترین وکیل هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + سه =

دکمه بازگشت به بالا