وکیل

10 تا از بهترین وکیل رباط کریم❤️【سال1403】⚖️

اگر شما هم از ساکنان رباط کریم هستید و به دنبال شناسایی یک وکیل خوب می باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل رباط کریم را به شما معرفی نماییم. وکیل می تواند نماینده شما در انجام امور مختلف باشد. اگر گذر شما به محاکم قضایی بیفتد، متوجه خواهید شد که انجام امور مربوط به این مراجع اصلا کار ساده ای نیست و بسیار هم تخصصی می باشد. در این مسیر به کمک یک فرد متخصص مانند وکیل نیاز دارید تا بتواند کارها را درست و در موقع مناسب انجام دهد و بهترین نتیجه ممکن را کسب کند.

بهترین وکیل رباط کریم چه کسی است؟

هر فردی برای دفاع از خود در برابر قانون و نماینده آن می تواند به وکیل مراجعه نموده و وکالت خود را به وی اعطا نماید. اما هر فردی صلاحیت این امر را ندارد و باید وکالت خود را به کسی داد که نسبت به قوانین آگاهی کافی داشته باشد. فردی که چنین شرایطی دارد از نظر قانونی اجازه دارد که در نقش وکیل انجام وظیفه نماید.

بهترین وکیل رباط کریم تجربه لازم برای استفاده از قوانین را نیز به دست آورده است. پیگیری پرونده های مشابه و درگیر شدن با مسیرهای مختلف برای حل مشکلات سبب توانمندی وکیل در پیدا کردن راه حل های مختلف شده است. ایشان از طریق تجربیات خود، بهترین نحوه برخورد با موکلین را نیز فرا گرفته اند. بهترین وکیل در نسیم شهر، در هنگام شروع وکالت سوگند خورده است که تنها برای احقاق حق تلاش کند و در تمام مدت هم به این سوگند خود پایبند است.

بهترین وکیل در رباط کریم چه کسی است؟

انواع وکیل

وکلا با توجه به تخصص خود به چند دسته تقسیم می شوند که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم.

وکیل کاری یا اداری: وکیل کاری وکیلی است که نیازی به داشتن تحصیلات حقوقی و کسب پروانه وکالت ندارد. این فرد تنها از طرف شخصی برای انجام امور کارهای اداری وکالت دارد.

وکیل پایه یک دادگستری: این وکیل، وکیل قضایی است به این معنی که وکالت موکل خود را برای انجام امور قضایی و مسائل مربوط به دادگستری به عهده می گیرد. فردی که به عنوان وکیل پایه یک شناخته می شود باید تحصیلات حقوقی داشته باشد و پروانه وکالت پایه یک هم دریافت کرده باشد.

وکیل معاضدتی: وکیل معاضدتی به وکیل گفته می شود که وکالت یکی از طرفین دعوا را در پرونده های مدنی به عهده می گیرد. در واقع دادگاه برای افرادی که توانایی مالی برای اخذ وکیل را ندارند، وکیل معاضدتی انتخاب می نماید.

وکیل تسخیری: اگر در دعاوی کیفری، شاکی و یا متهم توان مالی برای اختیار کردن وکیل را نداشته باشند، دادگاه از بودجه دادگستری برای آن ها وکیل تسخیری انتخاب می کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل رباط کریم را بشناسید!

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری

دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.
ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

تخصص و خدمات:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)

آدرس: پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

شماره تماس: 09125869910

پیمان رفیعی

پیمان رفیعی

جناب آقای پیمان رفیعی جزو وکلای خوب استان تهران هستند که در رباط کریم فعالیت می نمایند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. آقای رفیعی حدود یک دهه است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و موفق به کسب عنوان بهترین وکیل رباط کریم شده اند. آقای پیمان رفیعی طی این دوران تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مهاجرت و تابعیت
 •  وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت
 • پذیرش دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل و سرقت

آدرس: رباط کریم، گلستان، فلکه دوم، رو به روی دادگستری، ساختمان سپید شماره 3

لیلا حکم آبادی

لیلا حکم آبادی

خانم لیلا حکم آبادی دارای تحصیلات حقوقی هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در رباط کریم فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. سرکار خانم حکم آبادی چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند. ایشان در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: تهران، رباط کریم، بلوار امام خمینی، کوچه بانک مسکن، طبقه 2

حسین وصالی استوار

حسین وصالی استوار

آقای حسین وصالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور فعال در تهران و رباط کریم هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. این وکیل با تجربه با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند. جناب آقای وصالی لقب بهترین وکیل رباط کریم را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه

آدرس: رباط کریم، بلوار مصلی، ساختمان کامپیوتر

هنگامه شافوری

هنگامه شافوری

سرکار خانم هنگامه شافوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در رباط کریم هستند. ایشان چندین سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و سرقفلی

آدرس: تهران، رباط کریم، خیابان دادگستری، مجتمع وکودا

ویژگی های بهترین وکیل رباط کریم

یک وکیل باید بتواند بهترین دفاعیه ها را از موکل خود ارائه نماید. برای همین منظور هم باید سواد و تجربه بالایی داشته باشد. اما در کنار این ها نیاز به ویژگی هاتی دیگری هم برای کسب موفقیت خواهد داشت. این ویژگی ها عبارتند از:

صداقت: از مهم تریت خصلت های یک وکیل می توان به صداقت و راست گویی او اشاره کرد. وکیل باید در رابطه با موکل خود صادق باشد و وی را در جریان تمام موضوعات و شرایط پرونده قرار دهد.

رازداری: وکیل باید رازدار و محرم اسرار موکل خود باشد. برخی پرونده های حاوی اسرار بسیار مهمی هستند که نباید افشا شود. افشای اسرار موکل جرم است و در صورت بروز  آن موکل می تواند از وکیل خود شکایت نماید.

تلاشگری: در شغل وکالت، باید برای به نتیجه رسیدن پرونده، تلاش بسیاری نمود. برخی پرونده ها ممکن است مدت زمان زیادی را برای رسیدگی نیاز داشته باشند.

تعهد: یکی از اصول مهم وکالت تعهد است. وکیل باید به موکل خود متعهد باشد و تحت هیچ شرایطی به وی خیانت نکند.

ویژگی بهترین وکیل در رباط کریم

مواردی که باید در قرارداد وکالت قید شود

برای اعطای وکالت باید قرارداد وکالت تنظیم شود و وکالت نامه ای نیز به وکیل اعطا گردد. دادگاه بدون وجود وکالت نامه اجازه حضور وکیل در دادگاه را نخواهد داد. در قرارداد وکالت باید مشخصات هر دو طرف یعنی وکیل و موکل ذکر گردد. موضوع پرونده نیز از جمله موارد مهمی است که نیاز به درج در قرارداد دارد.

مبلغ حق الوکاله جزو مهم ترین مسائلی است که باید به آن پرداخته شود. مبلغ مورد توافق طرفین و نحوه پرداخت آن هم باید در قرارداد وکالت نوشته شود. اگر هر یک از طرفین شروطی داشته باشند باید در این برگه قید شود. در آخر هم باید وکیل و موکل قرارداد را امضا نمایند، زیرا بدون امضا قرارداد هیچ گونه ارزشی ندارد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل رباط کریم را به شما معرفی نمودیم. وکیل با استفاده از هر روشی که در چارچوب قانون باشد از موکل خود دفاع کند. این هدف نیازمند معلومات حقوقی، دانش، مهارت، تجربه و قدرت بیان است. ویژگی های بسیاری باید در وجود یک وکیل باشد تا بتواند به موفقیت در حرفه خود برسد.

وکلا انواع مختلفی دارند که با توجه به تخصص خود در یک بخش به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. امیدواریم با مطالعه این مقاله، پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت کرده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا