کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در قائم شهر ⚡【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در قائم شهر را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. در مواجه با مشکلات حقوقی که بایستی در مراجع قضایی پیگیری شود عاقلانه ترین کار این است که برای پیگیری امور مربوطه با بهترین وکیل مشاوره داشته باشیم. در واقع با مشورت و راهنمایی های وکیل می توان به راحتی پرونده را در مسیر صحیح قانونی هدایت کرده و به نتیجه دلخواه نیز دست پیدا کرد.

بهترین وکیل در قائم شهر چه کسی است؟

وکیل فردی است که کلیه مراحل قانونی برای اخذ پروانه وکالت پایه یک را طی نموده و به عنوان نماینده قانونی افراد حقیقی و حقوقی به واسطه عقد قرارداد وکالت، در مراجع قضایی حضور پیدا می کند. بهترین وکیل در قائم شهر با تمامی قوانین و مقررات سخت و پیچیده آشنایی کاملی دارد و با استناد به این قوانین پرونده موکلین خود را در مسیر صحیح پیش برده و از حقوق آنان دفاع می کند.

بهترین وکیل در مازندران ضمن حمایت از حقوق موکل خود تمام سعی خود را برای اجرای عدالت براساس قانون به کار می برد و با ارائه مشاوره حقوقی صحیح از بیراهه رفتن پرونده قضایی جلوگیری به عمل می آورند.

بهترین وکیل در قائم شهر چه کسی است؟

روش های پیدا کردن وکیل خوب

 • یکی از روش های متداول برای پیدا کردن بهترین وکیل در قائم شهر پرس و جو از آشنایان و دوستانی است که در گذشته با مشکل حقوقی مشابه شما مواجه شده و در رسیدگی به پرونده خود از وکیل کمک گرفته اند.
 • افرادی که درگیر دعاوی قضایی شده اند برای یافتن وکیل نباید تنها به معرفی بسنده کنند بلکه لازم است که در این زمینه به دفتر وکالت وکیل مراجعه و اطلاعات لازم در مورد تخصصص و میزان مهارت او را کسب کنند.
 • در انتخاب بهترین وکیل در قائم شهر به این نکته توجه داشته باشد که یک وکیل خوب هرگز نتیجه نهایی را تضمین نمی کند بلکه به موکل خود این اطمینان را می دهد که برای دستیابی به نتیجه دلخواه تمام تلاش خود را به کار می برد.
 • هرگز نباید برای ترس از پرداخت حق الوکاله از مراجعه به وکیل خودداری کنید چه بسا به دلیل عدم مشاوره و دریافت راهنمایی از بهترین وکیل در قائم شهر  در برخی مسائل حقوقی صرفا به دلیل پرداخت نکردن حق الزحمه وکیل با خسارات مالی بیشتری مواجه شوید و نتیجه پرونده برخلاف نظر وخواسته شما باشد.
 • دقت داشته باشید که یک وکیل باتجربه از اخلاق حرفه ای و معقولی برخوردار بوده و با آشنایی که با مسیرهای قانونی دارد موجب تسریع روند پرونده موکل در مراجع قضایی خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل در قائم شهر را بشناسید!

احمد احمدی

احمد احمدی

احمد احمدی یکی از بهترین وکیل در قائم شهر می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با تجربه و مهارت بالایی که در ارائه خدمات حقوقی دارند موکلین و مراجعین خود را راهنمای کرده و بهترین و مناسب ترین راه حل های قانونی را برای آنان انتخاب می کند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، شکوائیه، لایحه های دفاعیه، دادخواست، ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، تنظیم قراردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه
 • وکالت پرونده های ملکی، فروش مال غیر، موجر و مستاجر، تنظیم سند رسمی املاک، فک رهن، خلع ید، تملک آپارتمان ها
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، خیانت در امانت، کلاهبرداری

آدرس: قائم شهر، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خزر 35، کوچه ایثار، پلاک 12، طبقه 2

شماره تماس: 09123409172

حسن طلوعی تیموری تمیر داش

حسن طلوعی تیموری تمیر داش

حسن طلوعی تیموری تمیر داش وکیل پایه یک با 20 سال سابقه وکالت و ارائه خدمات حقوقی در قائم شهر می باشند. ایشان سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با مهارت و تجربه بالایی که در رسیدگی به پرونده های قضایی دارند توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تجاری، بیمه ای، شهرداری ها و مالیاتی

آدرس: قائم شهر، بلوار شهیدان سادات نیا، بین بهار نارنج ۷۴ و ۷۶

شماره تماس: 09111288122

یحیی ادیب فر

یحیی ادیب فر

یحیی ادیب فر وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در قائم شهر می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های قضایی مصلحت موکل خود را در اولویت قرارداده و با توجه به جزئیات پرونده بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را انتخاب می کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، توهین و افترا، ضرب و جرح و غیره
 • تخصص دعاوی حقوقی: طلاق، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه، الزام به تنظیم سند رسمی املاک، موجر و مستاجر، فک رهن، قراردادهای تجاری و مدنی

آدرس: قائم شهر، خیابان بابل، نبش تالار 18، مجتمع صاحبی، طبقه 3

شماره تماس: 09112268430

سید یوسف نوشادی

سید یوسف نوشادی

سید یوسف نوشادی یکی از بهترین وکیل در قائم شهر می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، تنظیم دادخواست های حقوقی، قراردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، موجر ومستاجر، تملک آپارتمان ها، تنظیم سند رسمی املاک، قراردادهای خرید و فروش ملک، کلاهبرداری، خیانت در امانت، ضرب و جرح

آدرس: قائم شهر، خیابان ساری، جنب بانک صادرات مرکزی، مجتمع فارابی

شماره تماس: 09113280139

حمید ابهری علی آبادی

حمید ابهری علی آبادی

حمید ابهری علی آبادی یکی از وکلای متخصص و با تجربه در ارائه خدمات حقوقی در قائم شهر می باشند. ایشان با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی بالایی که از آن برخوردارند دعاوی حقوقی را در مسیر صحیح قانونی پیگیری کرده و نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود را دریافت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاور حقوقی
 • تخصص در دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، بیمه ای، امور ثبتی، امور حسبی، مالیاتی، شهرداری ها و غیره

آدرس: قائم شهر، چهار راه فرهنگ، نبش خیابان یوسف رضا

شماره تماس: 09111115495

پوریا کشوری

پوریا کشوری

پوریا کشوری به عنوان یکی از وکلای پایه یک و با تجربه در پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری در قاتم شهر فعالیت دارند و تاکنون درصدبالایی از پرونده های قضایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. وکیل کشوری را با توجه به سابقه بالا در حوزه وکالت می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائم شهر معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه، ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری، تنظیم دادخواست، قراردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های خانواده: انحصار وراثت، طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت
 • وکالت پرونده های ملکی: تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر، اسناد رسمی و تجاری، مطالبه خسارت ملکی، خلع ید، فک رهن و غیره
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، کلاهبرداری، شرب خمر، مواد مخدر، درگیری های مسلحانه، رابطه نامشروع

آدرس: قائم شهر، خیابان بابل، جنب بانک ملی، مجتمع دهقان

شماره تماس: 09112240797

ابراهیم بیدل کیاسری

ابراهیم بیدل کیاسری

ابراهیم بیدل کیاسری وکیل پایه یک و متخصص در امور حقوقی می باشند. ایشان با تکیه بر تجربه و تسلط بر دانش حقوقی بالایی که از آن برخوردارند دعاوی قضایی را در مسیر صحیح قانونی پیگیری کرده و به نتیجه موفق می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، کیفری، مالیاتی و غیره

شماره تماس: قائم شهر، خیابان مدرس، ساختمان امین 29، طبقه 6، واحد 507

شماره تماس: 09112568453

حسین هاشم زاده

حسین هاشم زاده

حسین هاشم زاده یکی از وکلای پایه یک در قائم شهر می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری: موجر و مستاجر، تملک اپراتمان ها، شهرداری، خانواده، مطالبه خسارت، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری

آدرس: قائم شهر، خیابان مدرس آمین 24، طبقه 4، واحد  407

شماره تماس: 09111513198

وصیه آقاجانی

وصیه آقاجانی

وصیه آقاجانی وکیل پایه یک و متخصص در امور حقوقی در قائم شهر می باشند. ایشان با مطالعه دقیق پرونده و در نظر گرفتن جزئیات آن بهترین و مناسب راه حل قانونی برای دستیابی به نتیجه موفق در کوتاه ترین زمان ممکن را به موکل خود پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، امور ثبتی، امور حسبی و غیره

آدرس: قائم شهر، خیابان بابل، جنب ساختمان تامین اجتماعی

شماره تماس: 09119265676

مونا یوسفی

مونا یوسفی

مونا یوسفی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی می باشند. ایشان سوابق درخشانی در رسیدگی به پرونده های قضایی در حوزه های مختلف را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قائم شهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری: طلاق توافقی، نطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزند، کلاهبرداری، اختلاس، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، مواد مخدر، قاچاق کالا، مطالبه دیه و غیره

آدرس: قائم شهر، خیابان بابل، کوی بامداد، ساختمان نیک

شماره تماس: 09119118761

تعهدات بهترین وکیل در قائم شهر نسبت به موکل

تعهدات وکیل نسبت به موکل شامل حدود و اختیاراتی می شود که براساس قرارداد وکالت به او محول شده است. در واقع بهترین وکیل در قائم شهر باید براساس آنچه که در قرارداد وکالت میان او و موکل تعیین و امضا گردیده عمل کند.

در وکالت نامه های رسمی که از سوی دفاتر اسناد رسمی صادر می شود و یا در وکالت نامه های قضایی، بخشی تحت عنوان حدود و اختیارات وکیل تعیین شده که طرفین این قرارداد براساس خواسته و میل خود حدود و اختیارات وکیل را اعلام می کنند.

تعهدات بهترین وکیل در قائم شهر به میزان اختیاراتی بستگی دارد که موکل برای پیگیری پرونده به او واگذار کرده باشد به عنوان مثال وکیل خانواده برای پیگیری پرونده های طلاق تنها مجاز به رسیدگی به امور قضایی و اداری مربوط به پرونده بوده و برای سایر موارد از قبیل پیگیری پرونده حضانت فرزندان و یا مطالبه مهریه در صورتی اجازه دخالت دارد که موکل در قرارداد وکالت اجازه دخالت در این موضوعات را به او داده باشد.

تعهدات بهترین وکیل در قائم شهر نسبت به موکل

انواع تخصص های حقوقی

انواع تخصص های حقوقی شامل موارد زیادی می شود که هر کدام از آن ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود می باشند که در ادامه به برخی از رایج ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • وکیل خانواده: این دسته از وکلا در امور حقوقی  مربوط به دعاوی خانوادگی فعالیت می کنند و بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به این پرونده تسلط و اشراف کاملی دارند و از حق و حقوق ضایع شده موکلین خود در رسیدگی به این پرونده دفاع می کنند.
 • وکیل ملکی: این وکلا به پرونده هایی که در حوزه املاک و اموال غیر منقول در مراجع قضایی مطرح می شود رسیدگی می کنند.
 • وکیل مهاجرت: برای مهاجرت به سایر کشورها لازم است که مراحل قانونی آن طی شود که برای این منظور وکیل مهاجرت به عنوان یکی از وکلای متخصص در این حوزه رسیدگی بر امور مربوطه را بر عهده می گیرد.
 • وکیل امور قراردادها: لازمه تنظیم قرارداد فی مایبن افراد حقیقی و حقوقی برخورداری از اطلاعات نسبی حقوقی در این حوزه است که در این زمینه می توانید از وکیل امور قراردادها کمک بگیرید.
 • وکیل شرکت ها: اکثریت شرکت ها برای این که امور حقوقی خود را به درستی پیگیری کرده و از بروز هرگونه مشکل در آینده جلوگیری به عمل آورند از وکیل شرکت ها کمک می گیرند. این دسته از وکلا از اطلاعات کامل حقوقی در قانون تجارت و دیگر حوزه های فعالیتی شرکت ها مطلع می باشند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در قائم شهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =

دکمه بازگشت به بالا