وکیل

10 از بهترین وکیل بوکان⚡【سال1403】⭐️

زندگی اجتماعی همواره با مسائل و رویدادهای مختلفی همراه است. اختلافات خانوادگی، مشکلات مالی، درگیری، کلاهبرداری و بسیاری از مشکلات دیگر ممکن است برای افراد پیش آمد کند. برخی از این مشکلات تنها از طریق محاکم قضایی قابل پیگیری و حل هستند. حتی گاهی ممکن است فردی علیه ما شکایتی تنظیم نماید که خود ما از وجود آن مشکل بی اطلاع باشیم. از آن جا که سر و کار داشتن با چنین مراجعی به اطلاعات حقوقی و تجارب مشابه نیاز دارد ممکن است خود فرد نتواند مسئله را حل و فصل نماید. در چنین مواقعی بهتر است که به یک وکیل متخصص و با تجربه مراجعه نموده و از او کمک بخواهیم. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل بوکان را به شما معرفی می نماییم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل بوکان کیست؟ 

وکیل شخصی است که وظیفه او دفاع از موکل خود در محاکم قضایی است. وی برای انجام این وظیفه باید به کلیه قوانین مدنی، حقوقی، مجازات اسلامی و آیین دادرسی اشراف داشته باشد. وکیل این قوانین را در دوران تحصیل خود آموخته و با آن ها آشنایی دارد. اما لازم است که تجربه او در پیگیری پرونده ها افزایش یابد که این هدف از طریق وکالت پرونده های مختلف به دست می آید.  

بهترین وکیل بوکان، نسبت به موکل خود متعهد است و منافع او را در راستای منافع خود می داند. به همین دلیل او تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل خود به کار می گیرد. یک وکیل خوب و موفق مهارت های ارتباطی بالایی دارد و می تواند بهترین و موثرترین ارتباط را با موکلین خود برقرار نماید. وی با روند دادرسی انواع دعاوی در دادگاه های مختلف آشنا است. بهترین وکیل ارومیه بهترین راه حل را برای دعاوی مختلف یافته و آن ها را به نتیجه دلخواه موکل می رساند. 

بهترین وکیل بوکان کیست؟

تخصص های بهترین وکیل بوکان 

به دلیل گستردگی قوانین و دعاوی، هر وکیل در برخی بخش ها فعالیت خود را بیشتر کرده و تجارب بیشتری را به دست آورده است. دسته بندی های مختلفی برای دعاوی قضایی وجود دارد که حوزه های تخصصی مختلفی را ایجاد می کنند. برخی از تخصص های وکالت به شرح زیر می باشند. 

خانواده: بخش مهمی از دعاوی قضایی حقوقی به پرونده های خانوادگی اختصاص می یابد. مسائل مربوط به طلاق، فسخ نکاح، جهیزیه، مهریه، ارث و میراث و بسیاری از موضوعات دیگر در این حوزه قرار می گیرند.  

ملکی: یکی دیگر از تخصص های وکالت در حوزه پرونده های ملک و املاک و اموال غیر منقول است. این پرونده ها پیچیدگی های خاص خود را دارند و معمولا زمان بر هستند. 

مهاجرت: افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند از وکیل مهاجرت کمک می گیرند. این وکلا در امور انتخاب نوع مهاجرت، مراحل آن و اقدامات لازم برای مهاجرت تخصص دارند. 

تخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، سیاسی، بین المللی، مالی و تجاری، مالکیت فکری و وکیل شرکت ها هم از انواع دیگر تخصص های وکالت است که در تقسیم بندی های مختلف تعریف شده است.  

10 تا از بهترین وکیل بوکان را بشناسید!

لیلا احمدی

لیلا احمدی

ایشان یکی از باسابقه ترین وکلای شهر بوکان می باشند. تخصص و مهارت این وکیل در دفاع از موکلینش زبان زد است. خانم لیلا احمدی در تمامی پرونده های خود با ایجاد فضای دوستانه و ارتباط گیری موثر به موکلین خود کمک می کند. سابقه کاری این وکیل به بیش از 9 سال می رسد. یکی از حوزه هایی که خانم احمدی به صورت تخصصی آن ها را پیگیری می کند، دعاوی خانوادگی است. تسلط به قوانین و اجرای عدالت از صفات بارز این وکیل شایسته می باشد. ایشان امکان بهره مندی از راهنمایی های حقوقی را به صورت آنلاین و تلفنی برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی 
 • پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری 
 • تبحر در دعاوی طلاق، نفقه، حضانت فرزند و خیانت در امانت 

آدرس: بوکان، چهار راه شهرداری، جنب کبابی فقه، ساختمان شیخ حسام الدین، طبقه 3، واحد 1 

نیشتمان فتح اللهی  

نیشتمان فتح اللهی

خانم فتح اللهی سال های متمادی مشغول به وکالت بوده و در این زمینه صاحب تجربه و تخصص می باشد. ایشان به واسطه اطلاعاتی که در زمینه قانون و چیرگی بر تبصره ها دارد راهکارهای مناسبی پیش روی موکلین خود می گذارد. بهترین وکیل در بوکان یکی از لقب های سرکار خانم نیشتمان فتح اللهی است. خاتم فتح اللهی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدندو همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی هستند. ایشان برای حمایت از موکلین خود تمام تلاش لازم را به کار می گیرند و به سوگند خود جهت احقاق حق پایبند هستند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی  
 • قبول پرونده های با موضوعات خانواده 
 • تخصص در وکالت دعاوی طلاق، چک، اموال غیر منقول و دعاوی مالی 

آدرس: بوکان

آوات یاسیکندی 

آوات یاسکیندی

جناب آقای یاسیکندی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و یکی از بهترین وکیل در بوکان می باشد. سابقه کاری ایشان بیش از 7 سال قدمت دارد. جناب آقای آوات یاسیکندی با حضور به موقع در دادگاه و فن بیان قوی از موکل خود دفاع می کند. ایشان پیش از قبول پرونده همه نکات و جزئیات را بررسی کرده و سپس به دعوا ورود می کند. آقای یاسیکندی بدون داشتن مدرک و دلایل محکمه پسند در دادگاه حضور نیافته و تمامی گفته هایش طبق اسناد و مدارک موجود می باشد.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره آنلاین 
 • تنظیم انواع شکوائیه، دادخواست و قرارداد 
 • پذیرش دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و مالی 
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های طلاق، فروش مال غیر، دخل و تصرف، نزاع خیابانی و حضانت فرزند 

آدرس دفتر: بوکان، رو به روی سه راه سنگینی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر احمدی 

توفیق احمد خیاط  

توفیق احمد خیاط

این وکیل پایه یک دادگستری حدود 7 سال است که در زمینه مشاوره حقوقی و وکالت فعالیت دارد. روحیه عدالت خواه، مسئولیت پذیر، متعهد و جسور آقای توفیق احمد خیاط سبب شده است ایشان را با عنوان بهترین وکیل در بوکان بنامند. این وکیل خبره پرونده را از همه جوانب سنجیده و سپس در دعوی مداخله می کند. سعی آقای احمد خیاط در وهله اول سازش طرفین و صلح است. اکثر مراجعین از مهارت شایسته ایشان در امور پرونده خود ابراز خرسندی نموده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره در همه زمینه ها 
 • تنظیم لوایح و قراردادهای مالی و تجاری 
 • تبحر در حوزه وصول مطالبات، چک، تصرف و خیانت در امانت 

آدرس: بوکان، بلوار کمربندی، رو به روی دادگستری 

یوسف ابراهیمی 

یوسف ابراهیمی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می باشد. یوسف ابراهیمی سال ها پیش پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری بوکان دریافت نمود. لذا ایشان در هیچ یک از پرونده های خود کوتاهی نکرده و اکثر دعاوی وکالتی شان با موفقیت ختم شده است. بسیاری از کسانی که به آقای یوسف ابراهیمی مراجعه کرده اند با استفاده از مشاوره های هوشمندانه ایشان توانسته اند در پرونده پیروز شوند. ایشان با به کار گیری دانش بالا، تخصص و مهارت خود در وکالت دعاوی مختلف، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت: 

 • حل دعاوی حقوقی 
 • همکاری با شرکت های تجاری 
 • متخصص رسیدگی به دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، کیفری و حقوقی 

آدرس: بوکان، میدان فرمانداری، جنب کفش ملی 

انور مینایی

انور مینایی

آقای انور مینایی وکیل پایه یک دادگستری استان آذربایجان غربی هستند که در حال حاضر در بوکان فعالیت می نمایند. ایشان دارای مدرک تحصیلی می باشند که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. جناب آقای انور مینایی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند. ایشان حدود یک دهه است که به انجام خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند و موفقیت های بسیاری را نیز کسب نموده اند. تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. مشاوره های ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات حقوقی مردم این شهر شده است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • انجام مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

 آدرس: بوکان، خیابان استاد هیمن، ساختمان یاسا، طبقه 3

فرهاد صادقیان

فرهاد صادقیان

آقای فرهاد صادقیان وکیل پایه یک دادگستری فعال در بوکان می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و تحصیلات حقوقی می باشند. جناب آقای صادقیان با استفاده از سواد حقوقی و تجربه خودو همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده ها، تعداد زیادی از دعاوی تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. ایشان به دلیل ویژگی های اخلاقی و حرفه ای بارز، مورد اعتماد و رضایت موکلین و مراجعین خود قرار گرفته اند. درصد بالای موفقیت های ایشان نشانه سواد بالا، مهارت و تجربه این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح 
 • وکالت دعاوی گمرکی و دیوان عدالت اداری 
 • پذیرش پرونده های خانواده، طلاق، نفقه و استرداد جهیزیه 

آدرس: بوکان، انقلاب، شهید کمال حمیدی

مدت زمان لازم برای پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل 

یکی از سوالاتی که ممکن است برای افرادی که درگیر پرونده های قضایی پیش بیاید این است که پیگیری پرونده چقدر طول می کشد؟ نمی توان به این سوال پاسخ دقیقی داد، زیرا دادرسی هر پرونده به شرایط آن بستگی دارد. برخی دعاوی ممکن است به چندین سال زمان نیاز داشته باشند و برخی دیگر ظرف مدت کوتاهی به نتیجه برسند. نوع پرونده در مدت آن تاثیر گذار است. پرونده های ملکی معمولا پروسه طولانی تری دارند. پرونده های مربوط به قتل، جرایم اقتصادی و اختلاس هم مدت زمان طولانی برای دادرسی نیاز دارند. برخی پرونده ها در روند دادرسی با نکات مختلفی رو به رو خواهند شد که پیگیری آن ها را طولانی تر می کند.

مدارک و مستندات موجود هم از دیگر عواملی است که در تعیین مدت دادرسی پرونده موثر است. هر چه مدارک کامل تر باشد، قاضی به مدت زمان کم تری برای نتیجه گیری نیاز دارد. انجام اقدامات لازم در زمان درست و به موقع هم می تواند سبب کوتاه شدن روند دادرسی شود. بهترین وکیل در بوکان با تخصص خود می تواند به تسریع روند پرونده کمک کند. 

مدت زمان لازم برای پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل

مشاور حقوقی کیست؟ 

مشاور حقوقی فردی است که مانند وکیل دارای تحصیلات حقوقی است اما پروانه وکالت ندارد. به همین دلیل مشاور حقوقی نمی تواند در دادگاه حضور یافته و به دفاع از موکل خود بپردازد. این افراد در آزمون وکالت نیز شرکت نکرده اند و به جای آن در آزمون مشاوران حقوقی شرکت کرده اند. بر عکس وکلا، مشاوران حقوقی می توانند هم زمان با فعالیت در شرکت های خصوصی و دولتی در دفتر مشاوره هم فعالیت داشته باشند. 

مشاور حقوقی تنها می تواند راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما ارائه نماید. مراجعه به مشاور برای افرادی که نمی توانند هزینه وکیل را بپردازند گزینه مناسبی است. هزینه مشاوره کمتر از وکالت است، اما راهنمایی های لازم به شما ارائه می شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل بوکان را به شما معرفی نمودیم تا در مواقع نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. یک وکیل خوب دانش و تجربه کافی برای حمایت از حقوق موکل را دارا است و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرد. هر یک از وکلا زمینه تخصصی فعالیت خود را دارند که موکل باید وکیلی را انتخاب کند که تخصص او در حوزه مورد نظر وی باشد.

مدت زمان لازم برای به نتیجه رسیدن پرونده، به نوع پرونده بستگی دارد اما توانایی های وکیل هم در این زمان بی تاثیر نیست. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

4.7/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا