وکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در جردن ✔️【آپدیت1402】⚖️

ما در این مقاله می خواهیم 5 تا از بهترین وکیل طلاق در جردن را به شما معرفی کنیم، پس تا پایان همراه ما باشید. طلاق یکی از رایج ترین دعاوی مربوط به حوزه خانواده است که روزانه پرونده های بسیاری در دادگاه های خانواده برای این موضوع باز می شود. از این رو با توجه به گستردگی آن، وکلای بسیاری حوزه تخصصی شان را به این امر اختصاص داده اند‌. آن ها دارای تجربه لازم جهت دفاع از موکلین و احقاق حقوق آن ها می باشند که در ادامه به طور مفصل راجع به این مباحث صحبت خواهیم کرد.

بهترین وکیل طلاق در جردن کیست؟

بهترین وکیل طلاق در جردن وکیلی است که از جمله وکلای پایه یک دادگستری بوده و در زمینه طلاق و انواع دعاوی خانواده دارای تجربه و تخصص کافی می باشد. چنین وکیلی از علم و دانش و سطح سواد حقوقی بالایی برخوردار است و در بین تمامی پرونده های اخذ شده تجربه زیادی در زمینه انواع طلاق دارد و توانسته است به آنچه که مورد نظر موکلش است، تحقق بخشد.

بهترین وکیل خانواده در جردن که به دعاوی طلاق نیز می تواند رسیدگی کند به خوبی از موکل خود دفاع کرده و با بیان آنچه که در طول زندگی مشترک از آن سلب شده است، رای دادگاه را به نفع موکل خود بگیرد. یک وکیل زبده همواره به تمامی جزئیات و نکات ریز پرونده دقت می کند و با استدلال و تجزیه و تحلیل مناسب راه حل های مناسبی را ارائه می دهد. همچنین وکیل طلاق مثل دیگر وکلایی همچون بهترین وکیل کیفری در تهران به صورت مستمر علم خود را به روز می کند و سعی دارد از تغییرات قوانین و بخشنامه های جدیدی که در تمامی زمینه ها صادر ابلاغ می شود با خبر باشد.

 بهترین وکیل طلاق در جردن کیست؟

انواع طلاق از نظر نوع درخواست

با توجه به این که درخواست طلاق چگونه و از طرف چه کسی ارائه شده باشد انواع مختلفی دارد که هر کدام مراحل متفاوت و شرایط خاص خود را دارند. بهترین وکیل طلاق در جردن به تمامی این مسائل مسلط است و با روند پیگیری پرونده آشنایی کامل دارد. درخواست طلاق ممکن است به صورت فردی و یا از طریق وکیل هر شخصی به مرجع قضایی ارائه شود. بنابراین طلاق از نظر نوع درخواست به سه گروه طبقه بندی می شود که به صورت اختصاری در مورد هر یک صحبت خواهیم کرد:

درخواست طلاق از طرف زن: درخواست طلاق از طرف زن سختی ها و پیچیدگی های بیش تری نسبت به انواع دیگر دارد چرا که حق طلاق در هنگام عقد دائم به مرد واگذار می‌شود و بنابراین زن تنها در شرایط خاصی می تواند درخواست طلاق خود را به مراجع قضایی ارائه دهد. غالبا زمانی که زن درخواست طلاق می دهد باید بتواند شرایط عسر و حرج و سختی زندگی را ثابت کند و یا این که مرد را مجاب به موافقت با طلاق نماید.

درخواست طلاق از طرف مرد: ارائه شکایت و دادخواست طلاق از طرف مرد کمی راحت تر از نوع دیگر است، چرا که مرد می تواند به راحتی با اثبات مواردی همچون عدم تمکین زن، از پرداخت حقوقی هم‌چون نفقه و اجرت المثل نیز ممانعت کند. تنها موردی که باعث تبدیل به مانعی برای طلاق از طرف مرد می شود، پرداخت مهریه است.

طلاق توافقی: طلاق توافقی از رایج ترین انواع طلاق است که زن و مرد پیش از ارائه دادخواست با یکدیگر بر اثر آنچه که بین شان مشترک است مثل مهریه، سرپرستی فرزندان، نفقه و غیره به تفاهم می‌رسند. بهترین وکیل طلاق در جردن در کم ترین زمان ممکن این پرونده را به پایان می رساند.

5 تا از بهترین وکیل طلاق در جردن را بشناسید!

احمد معتمدی

احمد معتمدی

آقای احمد معتمدی از جمله وکلایی است که با فن بیان قوی و هوش سرشار و تجربه بالایی که دارد، همواره بهترین راه حل ها را برای دفاع از موکلین در پرونده های حقوقی و کیفری به کار می گیرد. از جمله عللی که آقای معتمدی را تبدیل به یکی از بهترین‌ها کرده است، کسب درصد رضایت بالای موکلین در زمینه انواع دعاوی خانواده به خصوص طلاق می باشد و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن محسوب می‌شود. شماره پروانه وکالت آقای معتمدی 3044 است‌.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده و انواع مختلف طلاق، مهریه، طلاق توافقی، نفقه و غیره
 • تنظیم و نوشتن انواع شکایت نامه ها و دادخواست ها و لایحه های اعتراضی
 • ارائه دهنده مشاوره به افراد و سازمان ها در انواع زمینه های حقوقی

آدرس: جردن، بعد از چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 7، واحد 707

شماره تماس: 02188795116 – 02188795117

مهرداد دالانی ویجویه

مهرداد دالانی ویجویه

دیگر وکیلی که سعی داریم به شما به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن معرفی کنیم، آقای مهرداد دالانی می باشد. وی پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری به شماره 14646 دریافت نموده است و تاکنون سال های سال است که به صورت تخصصی به امر وکالت مشغول می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی حقوقی
 • ارائه دهنده مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • اخذ انواع پرونده های کیفری

آدرس: جردن، کوچه گلفام، پلاک 60، ساختمان امیر، واحد 23

شماره تماس: 02122038163

حمیدرضا سیف

حمیدرضا سیف

آقای حمیدرضا سیف متخصص در انواع دعاوی خانواده و حقوقی است و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن به شمار می رود. علت محبوبیت و معروفیت ایشان، میزان رضایت مراجعین و موکلین و معرفی به افرادی است که نیاز به همراهی یک وکیل در پرونده خود دارند. آقای سیف اولویت خود را حفظ مصلحت موکل و رسیدن آن ها به حقوق شان می داند و منافع مادی برای ایشان در اولویت های بعدی است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره با تعیین وقت قبلی
 • دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جرایم رایانه‌ای و پزشکی
 • دعاوی حقوقی، بانکی، چک و سفته
 • انواع دعاوی خانواده و طلاق

آدرس: جردن، جنب کوچه سپیدار، ساختمان مهرگان، پلاک 59، طبقه 2

شماره تماس: 02188670920 – 02188670921

محمد سالاری فر

محمد سالاری فر

آقای محمد سالاری فر، وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن می باشد. ایشان انواع خدمات وکالتی در زمینه موضوعات مالی و تجاری در سطح داخلی و بین الملل را به مراجعین و موکلین خود ارائه می دهد. همچنین آقای سالاری فر سابقه همکاری با شرکت‌های بزرگ زیادی را در رزومه خود دارد. از جمله تخصص های ایشان که به دلیل تجربه بالا و سابقه ای که دارند برای ایشان رقم خورده است، انواع دعاوی طلاق می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی بانکی و مالی، مطالبات چک و سفته و دیگر دعاوی بازرگانی در سطح داخلی و بین الملل
 • تنظیم انواع قراردادها
 • ارائه مشاوره

آدرس: جردن، خیابان مهراد، کوچه زاور، پلاک 2 طبقه، همکف

شماره تماس: 09125091427

مجید علیمردانی

مجید علیمردانی

آقای مجید علیمردانی دیگر وکیلی است که در زمره یکی از بهترین وکیل طلاق در جردن قرار می گیرد. وی بسیار حرفه ای و خبره بوده و دارای تخصص در زمینه انواع دعاوی کیفری و حقوقی می باشد. ایشان با نفوذ بالا، فن بیان قوی و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل همواره موکلین خود را با بهترین دفاعیات همراهی می‌نماید.

تخصص و مهارت:

 • عضو اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری خراسان در دوره هشتم
 • دادیار انتظامی هیئت‌ مدیره دادسرای انتظامی وکلا در دوره نهم
 • دارای مهارت در وکالت انواع پرونده های حقوقی و خانواده

آدرس: جردن، خیابان عاطفی غربی، پلاک 106، طبقه 6، واحد21

شماره تماس: 02126203813

منظور از طلاق خلع چیست؟

یکی از انواع طلاق بر اساس شرایط پیش آمده، طلاق خلع می باشد. در صورتی که حق طلاق به زن داده نشده باشد، زن نمی تواند بی هیچ دلیلی به مراجع قضایی دادخواست طلاق خود را ارائه دهد. ممکن است شرایط عسر و حرج در زندگی وجود نداشته باشد و شروط 12 گانه طلاق نیز از طرف مرد نقض نشده باشد، اما زن تمایل به ادامه زندگی مشترک با مرد را نداشته باشد و بخواهد از او به دلیل تنفری که دارد جدا شود. در این صورت قانون شرایطی را برای زن در نظر گرفته است تا از زندگی اجباری آن ها جلوگیری نماید.

در این شرایط زن می تواند دادخواست طلاق خود را به کمک وکیل خود با عنوان طلاق خلع ارائه دهد. خلع نوعی از طلاق است که در واقع زن اعلام می دارد که به دلیل کراهت و نفرت می خواهد از همسرش جدا شود. در این صورت باید به مرد فدیه پرداخت کند. در اکثر موارد موافقت مرد برای طلاق خلع با بخشیدن تمام مهریه زن و یا حتی با پرداخت مبلغی بیش تر از طرف زن همراه می باشد. اگر خلع دو طرفه باشد، یعنی این که این نفرت هم از طرف مردم و هم از طرف زن وجود داشته باشد، طلاق تبدیل به طلاق توافقی خواهد شد.

منظور از طلاق خلع چیست؟

اهمیت انتخاب بهترین وکیل طلاق در جردن

با توجه به این که آمار طلاق روز به روز در حال افزایش است و پرونده های بسیاری در دادگاه خانواده به این موضوع اختصاص دارد، همه افراد توانایی پیگیری و حضور در دادگاه را ندارند. این مورد ممکن است به دلیل عدم آشنایی به موارد قانونی و یا مشغله های روزمره باشد. وجود بهترین وکیل طلاق در جردن مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن پیگیری پرونده بدون حضور موکلین می باشد. دعاوی خانواده و قوانین مربوط به آن جزئیات زیادی دارد و کمی پیچیده است که هر شخصی نمی تواند با استناد به دانسته های خود از حقوقش دفاع کند و بهتر است که کار را به یک متخصص مربوط یعنی وکیل طلاق بسپارد تا بتواند با بهره مندی از علم و دانشی که دارد از موکل خود دفاع کند و او را به اهداف و حقوق خود برساند.

کلام آخر

زمانی که زوجین دیگر ادامه زندگی مشترک را برای خود ممکن نمی دانند، به سراغ طلاق می روند. طلاق انواع مختلفی دارد که در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم چ. همچنین 5 تا از بهترین وکیل طلاق در جردن را نیز برای کسانی که به دنبال یک وکیل ماهر و باتجربه هستند معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد از همراهی شما سپاس گزاریم و منتظر دریافت پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

کدام روش طلاق زمان کم تری را به خود اختصاص می دهد ؟

اگر از طریق طلاق توافقی یا حق طلاق اقدام به دریافت حکم کنید مدت زمان کم تری طول خواهد کشید.

آیا امکان مطرح کردن دادخواست طلاق در دفاتر رسمی طلاق وجود دارد؟

برخلاف گذشته، امروزه تنها امکان ثبت دادخواست طلاق و رسیدگی به آن توسط دادگاه وجود دارد؛ و دفاتر رسمی طلاق تنها می‌توانند صیغه طلاق را بین زوجین جاری کنند.

در صورت عدم حضور مرد در جلسه تعیین تکلیف مهریه، آیا وی محکوم می شود؟

بله، در صورت عدم حضور مرد در جلسه دادگاه به صورت غیابی وی را به پرداخت مهریه محکوم می کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا