وکیل

10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. تخلفاتی نظیر احتکار، کم فروشی، گران فروشی یا قیمت گذاری غیر واقعی کالا ، مخفی کردن و عرضه نکردن کالا، عدم ثبت قیمت، عدم صدور فاکتور در معاملات و غیره که در نهادها و صنف های مختلف صورت می گیرد از طریق سازمان تعزیرات پیگیری می شود. در حقیقت این سازمان به منظور جلوگیری و پیشگیری از جرایم اقتصادی و تخلفات آن تاسیس شده و افرادی که جرایم ذکر شده را مرتکب شوند مجازات خواهد کرد. برای پیگیری پرونده تخلفات و یا شکایت از سازمان و یا صنفی که خلاف مقررات عمل کرده بهتراست از بهترین وکیل تعزیرات کمک بگیرید.

بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران کیست؟

وکیل تعزیرات جزو یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران محسوب می شود که در حوزه قانون تعزیرات حکومتی فعالیت می کند و در روند دادرسی پرونده های مربوط به سازمان تعزیرات حکومتی نقش اساسی داشته و با تکیه بر اطلاعات و آگاهی کاملی که در این حوزه دارد جهت احقاق حق موکل خود تلاش می کند. بهترین وکیل تعزیرات در تهران به عنوان یک فرد متخصص وحرفه ای در جهت رسیدگی به دعاوی تعزیرات که از حساسیت بالایی برخوردارند شناخته می شود و در زمانی کوتاه پرونده را حل و فصل کرده و مورد پیگیری قانونی قرار می دهد.

بهترین وکیل تعزیرات حکومتی در تهران کیست؟

چگونگی ثبت شکایت ار تعزیرات حکومتی

برای شکایت از تعزیرات حکومتی می توان به یکی از روش های ذیل عمل کرد:

  • در روش اول شما می توانید به بهترین وکیل تعزیرات در تهران مراجعه کرده  و درخواست خود را به او اعلام کنید و روند ثبت شکایت و پیگیری آن را به وکیل مربوطه بسپارید.
  • روش دیگر برای گزارش تخلفات صورت گرفته تماس با شماره 135 متعلق به سازمان تعزیرات می باشد.
  • روش دیگر که سازمان تعزیرات به منظور راحتی افراد حقیقی در شکایت و گزارش تخلفات انجام داده راه اندازی سامانه اعتراضات مردمی است. شما می توانید با ورود به سایت و بعد از ثبت نام نسبت به ثبت شکایت خود اقدام کرده و کد پیگیری آن را نیز دریافت کنید.

ویژگی های بهترین وکیل تعزیرات در تهران

از مهم ترین ویژگی هایی وکیل تعزیرات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • بهترین وکیل تعزیرات علاوه بر تحصیلات در حوزه حقوق بایستی در پیگیری انواع پرونده های تعزیراتی دارای تجربه و مهارت باشد.
  • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در ایران در حوزه دعاوی تعزیرات حکومتی دفاع از حق و عدالت است و می تواند با تکیه بر اطلاعاتی که سال ها در این زمینه کسب نموده پرونده را به نتیجه موفقیت برساند.
  • بهترین وکیل تعزیرات در تهران با جمع آوری و ارائه مدارک و ادله قانونی به مرجع قضایی در جهت دفاع از موکل خود در کاهش مجازات او تلاش می کند.
ویژگی های بهترین وکیل تعزیرات در تهران

حوزه تخصصی فعالیت وکیل تعزیرات

حوزه فعالیتی بهترین وکیل تعزیرات در تهران تا حدودی با سایر وکلا در دادگاه های مدنی و کیفری فرق دارد و پرونده های تعزیراتی هر کدام مربوط به حوزه خاصی می باشند که لازم است بهترین وکیل در تهران در پیگیری پرونده های تعزیرات حکومتی با تمامی حوزه های مختلف آن از قبیل قانون مجازات اسلامی، قانون مجازات قاچاق، قانون تشدید مجازات محتکران، قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و غیره آشنایی و تخصص داشته باشد. در برخی موارد بهترین وکیل تعزیرات در تهران به صورت تخصصی تنها در یک یا چند مورد از حوزه های ذکر شده تخصص داشته و فعالیت می کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تعزیرات در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تعزیرات در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آئین رسیدگی در دادگاه سازمان تعزیرات حکومتی تابع چه قانونی است؟

نحوه رسیدگی شعب سازمان تعزیرات حکومتی در آیین نامه سازمان تعزیرات حکومتی پیش بینی شده است.

در صورت تخلف قضات تعزیرات حکومتی در صدور احکام باید از کدام مرجع جهت رسیدگی اقدام کرد؟

اداره بازرسی تعزیرات حکومتی و همچنین اگر قاضی تعزیرات تخلفی کرده باشد دادسرای انتظامی قضات هم میتواند به تخلف انتظامی او رسیدگی نماید.

اگر اعضای اتحادیه های صنفی مرتکب یکی از جرایم از جمله خیانت در امانت شوند آیا باز هم تعزیرات صلاحیت رسیدگی به جرم ارتکابی را دارد؟

تعزیرات صلاحیت رسیدگی به جرایم عمومی را ندارد.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا