2. نکاتی در مورد جواز کسب

  1. نکاتی در مورد جواز کسب

نحوه انتقال جواز کسب => در صورتی که بخواهید جواز خود را به شخص دیگری انتقال دهید. این مطلب را به شکل کتبی به اتحادیه خود اطلاع داده و شخصی که قرار است جواز به نام او صادر شود را معرفی کنید. در صورت دارا بودن شرایط لازم، پروانه کسب قبلی باطل شده و با مشخصات و نام شخص جدید پروانه کسب صادر می گردد.

تغییر شغل => در شرایطی که شغل خود را تغییر داده اید دیگر نمی توانید با جواز قبلی به فعالیت ادامه دهید. و باید آن را تغییر دهید. برای این منظور، به اتحادیه صنف خود درخواست کتبی ارائه می کنید. پس از گذشت دو هفته باید جواز کسب جدید صادر شود ولی در صورت صادر نشدن پیگیری کنید و علت رد درخواست را جویا شوید. دقت داشته باشید که در صورتی که فعالیت جدید شما جزو صنف دیگر است، حتما باید با صنف قبلی تسویه حساب انجام داده باشید.

کمیسیون نظارت =>کمیسیون نظارت مرجعی است که به شکایات آن دسته از متقاضیانی که درخواستشان از سوی اتحادیه اصناف رد شده و حتی نادیده گرفته شده رسیدگی می نماید. نظر و رای کمیسیون لازم الاجرا می باشد، مگر در صورتی که هیئت عالی نظارت مخالفت کرده و آن را رد کند. در صورت رد هیئت عالی رای لازم الاجرا بود و در صورت داشتن اعتراض فقط از طریق مراجع قضایی باید پیگیری کرد.

موردی برای نمایش وجود ندارد.
وکیلچی با حدود نیم قرن تجربه فعالیت موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها و با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه و سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی
موردی وجود ندارد.
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@vakilchi.com
02144425627