مطالب مهم در مورد مهاجرت

اگر قصد مهاجرت دارید باید بدانید که ...

انواع اجازه کار ترکیه

انواع اجازه کار ترکیه

با در نظر گرفتن این نکته که . بر اساس قوانین وزارت کار در کشور ترکیه و با هدف مبارزه با بیکاری اتباع ترک هر شرکت در ازای استخدام هر کارمند خارجی، باید ۵ کارمند ترک را بیمه کند. پس ممکن است استخدام اتباع خارجی برای شرکت های ترکیه ای به صرفه نباشد. بنابراین تخصص و درآمدزایی شما برای شرکت ترکیه ای باید در حدی باشد که شرکت را ترغیب کند تا برای شما اجازه کار بگیرد.
مقررات مربوط به دیپورت شدن از ترکیه

مقررات مربوط به دیپورت شدن از ترکیه

در حال حاضر ، اتباع خارجی بسیاری از کشورها از جمله ایران می توانند بدون ویزا به ترکیه سفر کنند. ایرانیان می توانند حداکثر برای مدت ۳ ماه بدون دریافت مجوز قانونی اقامت، در این کشور بمانند. با این حال ، حضور در ترکیه برای بیش از ۳ ماه نیاز به اجازه رسمی مقامات و تمدید مدت اقامت دارد که در واقع همان اقدام برای دریافت اقامت موقت و اقامت دائم ترکیه است. بنابراین ، اقامت بدون مجوز طولانی تر از مهلت قانونی سه ماهه منجر به جریمه و حتی دیپورت ترکیه می شود.
در کانادا هنگام خرید خانه به چه کسانی نیاز خواهید داشت؟

در کانادا هنگام خرید خانه به چه کسانی نیاز خواهید داشت؟

یک وکیل می‌تواند از منافع حقوقی شما با اطمینان حاصل کردن از این که ملک مورد نظر جریمه و حکم تصرف یا تخلیه ندارد محافظت کرده و همچنین با بررسی تمامی موارد موجود در قرارداد قبل از امضا و کمک به پر کردن فرم ارائه پیشنهاد خرید می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.
وکیلچی با حدود نیم قرن تجربه فعالیت موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها و با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه و سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@vakilchi.com
02144425627