ارائه خدمات حقوقی

اعطای وکالت، مشاوره حقوقی

مطالبه و اجرای مهریه

مطالبه و اجرای مهریه

مهریه یکی از مهم ترین مصادیق دعاوی خانوادگی بوده و از ارکان عقد نکاح در حقوق ایران و اسلام است و منظور از آن مالی است که ضمن عقد دایم یا موقت مشخص می شود و بدون نیاز به پرداخت آن حین عقد و همزمان با عقد نکاح ، مرد پرداخت ان را تعهد میکند.
متن وکالتنامه طلاق از زوج به زوجه (شوهر به زن)

متن وکالتنامه طلاق از زوج به زوجه (شوهر به زن)

تمامی اختیارات راجع به امر دادرسی در هر یک از مراجع قضائی و محاکم عمومی و خانواده و دیگر مراجع صالحه و ذیربط و تقدیم دادخواست و انتخاب و انعقاد قرارداد وکالت با هر یک از وکلای دادگستری و مطلقه نمودن خانم …
نمونه صورتجلسه توافقات زوجین

نمونه صورتجلسه توافقات زوجین

درتاریخ 95/09/13 طرفین؛ جناب آقای .......... و سرکار خانم ......... به موجب این صورتجلسه درخصوص روابط و شرایط ناشی از زندگی مشترک و متعاقب آن طلاق صورت گرفته به موجب دادنامه شماره ...... مورخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ توافقات شفاهی حین طلاق خود را مکتوب مي نمایند.
وکیلچی با حدود نیم قرن تجربه فعالیت موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها و با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه و سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@vakilchi.com
02144425627