مهاجرت

شرایط مهاجرت به ترکیه (پست اختصاصی)

شرایط مهاجرت به ترکیه (پست اختصاصی)

 شرایط مهاجرت به ترکیه شاید اکنون سخت تر شده باشد، اما شدنی‌ست. با وکیلچی به خانه دلخواهتان در ترکیه دست یابید و این کشور را محل زندگی و البته سرمایه‌گذاری خود قرار دهید.مهاجرت به ترکیه در این چند سال اخیر نرخ مهاجرت به کشور ترکیه افزایش بسیار چشمگیری داشته است و افراد خارجی بسیار زیادی برای اقامت کردن در این کشور اقدام به تهیه مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به ترکیه کرده اند. شرایط مهاجرت به ترکیه یکی از نکات بسیار مهم برای دریافت اقامت این کشور می‌باشد که در این مقاله به صفر تا صد مهاجرت به کشور بسیار زیبای ترکیه پرداخته ایم.
انواع اجازه کار ترکیه

انواع اجازه کار ترکیه

با در نظر گرفتن این نکته که . بر اساس قوانین وزارت کار در کشور ترکیه و با هدف مبارزه با بیکاری اتباع ترک هر شرکت در ازای استخدام هر کارمند خارجی، باید ۵ کارمند ترک را بیمه کند. پس ممکن است استخدام اتباع خارجی برای شرکت های ترکیه ای به صرفه نباشد. بنابراین تخصص و درآمدزایی شما برای شرکت ترکیه ای باید در حدی باشد که شرکت را ترغیب کند تا برای شما اجازه کار بگیرد.
مقررات مربوط به دیپورت شدن از ترکیه

مقررات مربوط به دیپورت شدن از ترکیه

در حال حاضر ، اتباع خارجی بسیاری از کشورها از جمله ایران می توانند بدون ویزا به ترکیه سفر کنند. ایرانیان می توانند حداکثر برای مدت ۳ ماه بدون دریافت مجوز قانونی اقامت، در این کشور بمانند. با این حال ، حضور در ترکیه برای بیش از ۳ ماه نیاز به اجازه رسمی مقامات و تمدید مدت اقامت دارد که در واقع همان اقدام برای دریافت اقامت موقت و اقامت دائم ترکیه است. بنابراین ، اقامت بدون مجوز طولانی تر از مهلت قانونی سه ماهه منجر به جریمه و حتی دیپورت ترکیه می شود.
در کانادا هنگام خرید خانه به چه کسانی نیاز خواهید داشت؟

در کانادا هنگام خرید خانه به چه کسانی نیاز خواهید داشت؟

یک وکیل می‌تواند از منافع حقوقی شما با اطمینان حاصل کردن از این که ملک مورد نظر جریمه و حکم تصرف یا تخلیه ندارد محافظت کرده و همچنین با بررسی تمامی موارد موجود در قرارداد قبل از امضا و کمک به پر کردن فرم ارائه پیشنهاد خرید می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.
وکیل هنری متخصص در پرونده‌ های هنرمندان

وکیل هنری متخصص در پرونده‌ های هنرمندان

ه چه کسی هنرمند گفته می‌ شود؟
در ابتدا به تعریف هنرمند می‌پردازیم. هنرمند کسی است که با نبوغ ذاتی و یا اکتسابی خود، اثری هنری را به وجود می‌آورد. هنرهایی مانند: نوشتن نمایش‌نامه، نقاشی، بازیگری، آثار معماری، صنعت‌گری و یا هر اثر هنری دیگر.
وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

امروزه تعداد زیادی از هموطنان عزیز به دلایل متفاوت قصد عزیمت به سایر  نقاط جهان را دارند. با توجه به تفاوت قوانین کشورهای مقصد با یکدیگر و  وجود انواع معاهدات بین المللی و تحریم ها این مهم بدون حضور یک وکیل  مهاجرت عملا غیر قابل اجراست. وجود وکیل مهاجرت از ابتدای تصمیم فرد به  مهاجرت ضروری است تا با علم و آگاهی خود از طریق مشاوره ی مناسب برنامه  ریزی درست و غیرقابل اجرایی را با توجه به شرایط فردی شخص و قوانین به روز  کشور مقصد پایه ریزی کند
وکیلچی با حدود نیم قرن تجربه فعالیت موفق حقوقی و داوری در زمینه های حقوقی، کیفری، بین المللی در ایران و سایر کشورها و با همکاری وکلای مجرب خود سعی داشته است که با استفاده از تجارب، علم روز، کسب اطمینان و اعتماد موکلین خود و با همکاری اساتید دانشگاه و سازمان ها و وزارت خانه های مختلف در زمینه ارتقای موفقیت در دعاوی حقوقی و کسب نتایج بهتر اقدام روز افزون به عمل آورد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
با ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید!
info@vakilchi.com
02144425627